Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit felek? Tul korai?

Zsuzs_i kérdése:

Kicsit felek? Tul korai?

Figyelt kérdés
7honapos a lanyom, es ugy nez ki ujra terhes vagyok. Nagyon korai? mennyire nehez ket picivel? Raadasul csaszarral szultem.. sajnos .. Igy biztosan megint az lenne ugye? es ilyenkor szophat a kicsi tovabb?
2014. jan. 16. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

Miért nem védekeztetek??Korai még nagyon.

Az orvos azt is mondhatja hogy abortusz,a császáros heged miatt!Azért egy felnőtt nőnek ennél több esze is lehetne!

2014. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem már nem lész gond a császár miatt, de tuti ez is az lesz. Szoptatni lehet a nagyot sok nö szoptat végig a terhessé alatt, bár vannak orvosk akik nem ajánlják én többet is ismerek aki szoptatott és nem volt gond belöle. Hallgass az anyai ösztönödre.
2014. jan. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy korai, de ha szerettetek volna második babát, akkor nincs rajta túl sokat gondolkodni.

Gondolj arra, hogy rövid ideig biztosan nehéz lesz, de utána viszont könnyű, hiszen ők nagyszerűen ellesznek egymással, te meg "letudod" a pelenkázós-éjszakázós korszakot.

A szoptatás mehet tovább, ha a baba is akarja (keress rá a tandem szoptatásra), az pedig, hogy a második is császár legyen, nem biztos, hogy törvényszerű (szintén keress rá: VBAC)

2014. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszonom kedves elso! Kepzeld felelos felnott no vagyok amig nem akartam soha nem lettem terhes! csak amikor ugy dontottunk hogy szeretnenk babat, de most barmennyire hihetetlen osszejott , ovszerrrel vedekeztunk, bar lehet neha kicsit vadak voltunk :) de valalom a tetteim kovetkezmenyet, remelem ha valoban bebizonyosodik hogy terhes vagyok , akkor minden rendben lesz! csak egyszeruen kivacsi vagyok velemenyekre hogy milyen ket picivel es volt e mar valaki hasonlo helyzetben, koszonom a valaszokat es varom a tovabbiakat!
2014. jan. 16. 18:11
 5/12 anonim ***** válasza:
8%

Kemény menet lesz!

A picit majd taníthatod járni, vezetgetheted, emelgetheted nagy hassal.

Sokszor majd leszakad majd a hátad, a lábad.

Ez még a könnyebb része, majd ha megszületik!

Két picihez kelhetsz éjjel, a picivel éjjszakázol, nappal nem adhatsz, mert ott a nagy a nagy majd húz játszani, de ott a pici akitől nem tudsz menni...

Nagyon nehéz lesz, valamelyik nagyi segítségére szorulsz majd, RS még akkor is naponta sírsz majd!

Nem elvezet lesz a gyerekekkel lenni, hanem egy túlélés lesz mindennap!

2014. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

kedves utolsó, igen kemény lesz, és? akinek ikrei vannak, az dobja ki az egyiket a kukába, mert az is nehéz?

mindent meg lehet oldani...

2014. jan. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Én csak leírtam a kérdésre a választ, hogy mire számítson!
2014. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Látom megint megy a pontozgatás.

Kedves kérdező! Barátnőm hasonlóan járt,bár neki pont 1m5 év lett köztük,tehát az Ő tapasztalatait osztom meg,mert nekem még csak egy 3 éves fiam van.

barátnőm császárral szült,elég kemény hónapok voltak aztán 9 hónapos volt a kislány mikor kiderült,hogy terhes nagyon meglepődött a leánykája nagyon nehezen jött össze.

A második is császáros lett,az első 3-4 hónapban teljesen elve a lába alól a talaj,még pisilni sem volt ideje,nagyon nehéz menet volt, a párja sokat dolgozik,amikor tudtam akkor igyekeztem besegíteni, a kisebbet levinni játszótérre a fiammal stb.Szegény barátnőm olyan,volt mint egy zombi,kb a kicsi 1-1,5 éves koráig,utána már könnyebb volt a helyzet,végre rendeződtek a dolgok,de utána duplán védekeztek,mert azt mondta még egyszer nem tudná végig csinálni.

Kérdező lehet korai,de nincsenek véletlenek biztos így kellett lenni,majd belerázódsz.

2014. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*1,5 év
2014. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

*elveszett a lába alól a talaj,

bocsánat a hibákért

2014. jan. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!