Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a terhesség leges legelső...

Mik a terhesség leges legelső jelei és a terhesség hányadik hetében tapasztalhatóak először?

Figyelt kérdés
Válaszaitokat előre is köszönöm! Csak értelmes válaszokat várok! :)

2014. jan. 16. 22:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden nőnél más.

Nekem a kimaradt menzesz volt. Mi terveztük, úgyhogy tudtam. De utána sem volt tünetem. Nagyon jó terhességem volt végig.

2014. jan. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Eddig különösebb tünet nekem sem volt, most 17 hetes vagyok. Nekem a mellfeszülés volt az még a mensi kimaradása előtt is volt 1 héttel, azt hittem leszakad.
2014. jan. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A legelső nálam a beágyazódásos görcs és vérzés volt. Meg kellett volna jönnie, de ehelyett 2 napig csak barnáztam. Ekkor vettem nagyon érzékeny tesztet, de harmadnapra ezerrel megjött, így nem csináltam meg. Következő furcsaság az volt, hogy a menzeszem 7 nap helyett 9 napig tartott. Mikor végre elmúlt, megcsináltam a tesztet azonnal, mert éreztem hogy valami nem stimmel, leginkább méhen kívülire gyanakodtam a szokatlanul erős vérzés miatt. A teszt alapján nem voltam terhes, de másnap megkérdezte valaki, hogy nem vagyok-e terhes, mert olyan szép lett az arcom. Ez volt az újabb tünet. Aztán a következő menzeszem már nem jött meg. Ezalatt megszaporodtak az udvarlóim, valamiért egy csomó pasi felfigyelt rám. Nagyjából akkor, amikor meg kellett volna jönnie, elkezdődött nálam valami vizes folyás. A neten rákeresve egyből megtaláltam a rákot, mint lehetséges okot. De azért a terhesség is közte volt. 4-5 nap múlva, amikor nem jött meg, csináltam egy újabb tesztet és az már egyértelműen pozitív volt. De akárhogy is számolok visszafelé, egész biztos, hogy már az előző menzesz alatt terhes voltam. A szokásosabb tünetek: émelygés, haspuffadás, stb...csak utána következtek. Hányni nem hánytam, csak 2-szer, de jóval az első 3 hónap után. A terhességgel eddig minden rendben, szépen fejlődik a kicsim.


29 hkm

2014. jan. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A legelső jel a beágyazódási vérzés (nem mindenkinél jelentkezik!), mely az aktus utáni 7-12 nap közé tehető. Innentől kezd el megnőni igazán a hormonszinted és ekkortól kezdődnek a különféle tünetek....nekem speciell volt mindig beágyazódási vérzésem és utána 1-2 héten belül jött a pokoli mellfájdalom! annyira fájt hogy sikítani tudtam volna amikor öltöztem, és alvásnál is többször felkelltem rá! ezzel egyidőben jött a puffadás és a hullafáradtság. majd nekem később az 5. héttől a folyamatos hányás.... szóval nekem ezek voltak az első jelek
2014. jan. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem már az elején 7-8héten tágult a medencém,kiszélesedett a csípőm,kényelmetlen volt a nadrág, vennem kellett kismamanadrágot.Aztán a mellem növekedett látványosan és fájt is.2 babánál is tágultam először, de a mellem már nem fájt, csak nőtt,mire a 12.hetet kezdtem, újra bazi nagy lett.Előtte szoptatam, bő egy 1 hó maradt ki, akkor visszament a normálba.
2014. jan. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is kimaradt a menzeszem. Nem volt semmi más jele Egyetlen egyszer volt egy kicsi hányinger.
2014. jan. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az első vagy második héten (akkor még nem is tudhattam, hogy az vagyok) barátnőim mondták, hogy biztos terhes vagyok, mert nem lehet velem szót érteni. Aztán elmaradt mensi, más tünetem nem volt.
2014. jan. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy látom eléggé egyéntől függő ez a dolog. Köszönöm a válaszokat! :)
2014. jan. 17. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!