Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek átaludta az éjszakát a...

Akinek átaludta az éjszakát a babája, annak cumival aludt el, vagy az ujjával, vagy ezek nélkül?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Egy cumival, egy az ujját szopta, kettö meg minden nélkül
2014. jan. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minden nélkül mindhárom gyerek.
2014. jan. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
elsőtől kérdezek: soha nem ébredt fel arra, hogy kiesik a cumija? (aki cumival aludta végig az éjszakát)
2014. jan. 17. 21:26
 4/9 anonim ***** válasza:
enyém 8 hetes korától alussza át az éjszakát és 4 hónapos korában lett cumis. 2 éves koráig cumizott, igazából mindig jó alvó volt, talán havi 1x kelt, akkor visszaadtam neki a cumit
2014. jan. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

De, a cumit kiköpte, amikor elaludt.

Késöbb meg saját maga visszatette a szájába

2014. jan. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8 honapos koratol kell neki a rongyi alvashoz (sokat bukott, volt textilpelus a feje alatt, megszokta, ez lett a lonyija, ahogy o hivja) de 4 hetes koratol alszik ejjel, szoval eleinte nem kellett semmi. Most lassan 2 eves.
2014. jan. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az első 2 hetes koratol cumival, 1,5 eves korig cumizott, most 4,5 eves, a masodik 3 hetes koratol (most 5 hetes) cumi nelkul alussza vegig az ejszakat. Ha kiesett a cumi nem ebredt fel.
2014. jan. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7es vagyok. Az elsőnél a mamák erőltették a cumit, nem is kellett volna neki. Rongyit meg én tettem oda, az azota is megvan...ezt nem szeretjuk, de majd leteszi.

Most a masodiknal nem adok cumit, se rongyit. Kis gagyaraszassal es nyoszorgessel egyedul alszik el az ágyában. Kivancsi vagyok ez meddig fog igy mukodni, remelem marad!!! :)

2014. jan. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm hogy írtatok :)
2014. jan. 19. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!