Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalt anyukákhoz! Kell...

Tapasztalt anyukákhoz! Kell aggódnom? A kisfiam 3 hónapos, eléggé bukós baba alapból is.

Figyelt kérdés

Napközben picit sűrűbben evett a szokottnál, így este kevesebbet szopizott. Viszont kb egy órája részletekben visszahányja a kaját. Nem izgultam az elején, mert alapból is sokat vissza szokott bukni, de ez már túlzás. Csak túlette magát vagy más gond lehet?

Még annyit, hogy 1-2 napja a szinte citromsárga széklete most nagyon halvány sárgás-zöldes lett.

Csak anyatejes baba.


2014. jan. 17. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem eszel sok tejterméket? / túrót /
2014. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem ettem többet, mint szoktam.


Amúgy 6 választ jelez az oldal, de én csak egyet látok :O

2014. jan. 17. 22:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez inkabb virus lesz, es hanyas, nem bukas. Holnap nezessetek meg, nehoyy kiszaradjon.
2014. jan. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi van a picivel?Jobban van?
2014. jan. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A kaki színe maradt, de jó kedvű volt egész nap, jó nagyokat aludt napközben, kb időben evett egész nap (~3 óránként), szerintem elfogadható mennyiségeket, bár nem mérem, és bár volt 1-2 kajánál bukás, de nem olyan mértékben, mint tegnap, csak a "szokásos". Remélem rendbe lesz, lehet én aggódom túl.

Köszi az érdeklődést :)

2014. jan. 18. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!