Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire utal ha egy 2 hónapos...

Mire utal ha egy 2 hónapos kisbaba nagyon nyáladzik?

Figyelt kérdés
2014. jan. 18. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:
mocorognak már a fogai, ez nem azt jelenti már ki is fog bujni csak azt hogy már elindult általában ilynekor még 2-3 hónap amire látszatja is lesz. ez teljesen általános hogy 2 hónaposan már nyáladzanak.
2014. jan. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, a fogzás kezdete. a mi babánk is kb 2.5 hónaposan kezdett nyáladzani, de majdnem 6 hónapos volt, mire áttörte a fogínyt az 1. foga
2014. jan. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2 hónapos a fiam és kb. 1-2 hete kezdett nyáladzani. Én azt figyeltem meg, hogy főleg akkor mikor éhes akkor jön nagyon sok, ha jól lakott akkor már kevesebb. Ugyan akkor hozzátenném azt is, hogy ezzel a nyáladzással egy időben kezdte el azt is csinálni, hogy nagyon fájdalmasan (mármint nekem fájdalmasan) ráharap a mellemre, így a fogakhoz is lehet valami köze mert előtte nem volt ilyen, hogy ennyire erősen rátudjon harapni és fájjon.
2014. jan. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat!
2014. jan. 18. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!