Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor borult fel napirendet...

Hányszor borult fel napirendetek amíg meg nem állandósult?

Figyelt kérdés
10 hetes a babám, általában 3-4 naponta változik napirendünk. Mikor fog állandósulni?
2014. jan. 18. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem 9 hetes és bár néha néha változik, de törekszem a állandó napirendre így születése óta szinte mindig ugyan úgy van minden, de persze nem percre pontosan. Este 9kor van fürdés nálunk mindig ha alszik ha ébren van, történjen bármi 9 kor fürdés van, ez mindig fix. Így 10 kor elalszik és eddig 1-2 között ébredt, most pár napja 3-4 között ébred, eszik és alszik tovább. 7-8 között ébred úja ekkor a hátára fordítom és még kb. félórát fekszik a kiságyban, majd öltözés és evés. Dél előtt vagy egy nagyot alszik 12 ig vagy kettő rövidet, de 12 kor mindig felébred enni majd alszik egy hosszút 3 ig. 3tól alszik 1 rövidet 4-5óráig majd játszik és 6 kor alszik este 9 ig. Ezek az időpontok +/- félóra mindig fixek, ritkán változtat rajta és én is törekszem ehhez tartani magam, ha előbb ébred akkor elszórakoztatom a következő evésig ha túl aludná az időt akkor teszek-veszek a szobájába. (ha nagyon nem ébred fel akkor hagyom, kivéve az esti 9 órás pancsit)
2014. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

10 hetes babánál még nem lehet beszélni napirendről.


Most 14 hónapos a lányom, már egy ideje (pár hónapja) kialakult a napirendje, de ez sem fix, mindig közbejön valami és akkor változik a napunk, nem is ragaszkodtam sosem szigorú napirendhez, megőrülnék tőle.

2014. jan. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányom kb. 11 hónapos volt, amikor kialakult egy nagyjából állandó napirend. A másik két gyereknél hamarabb kialakult, mert alkalmazkodniuk kellett a többi gyerekhez.
2014. jan. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kb. fél évesen fog beállni a napi két alvásra, addig folyamatosan borulni fog. Fél éves korától kb. kiszámítható, 1 éves táján áll át a napi egy, délutáni alvásra, onnantól állandó. Nekem mindkét gyerekemnél így volt, és a környezetemben is ez tapasztalható mindenkinél. Egy 10 hetesnél még felesleges ezen különösebben fennakadni.
2014. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 hónapos és össze-vissza van... néha már azt hiszem, na akkor ez így lesz mert működik 3-4 napig aztán ismét felborul. Kitartást!
2014. jan. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!