Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiket nem vesznek...

Anyukák, akiket nem vesznek vissza a régi munkahelyükre, hogy fogtok hozzá az új munka kereséséhez?

Figyelt kérdés
Gondolom elég sokan vagyunk és nem könnyű,egyáltalán vissza menni a régi helyre sem,hát még egy teljesen újat keresni.
2014. jan. 20. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Van egy blog ahol szoktam olvasgatni a témában: dolgozómami blog. [link]

Itt lehet írogatni is egymásnak. Persze ezenkívül is van még más oldal is ahol tudsz hasznos tippeket tanácsokat olvasni. Érdemes tapasztalatokat megosztani, hiszen így segíthetünk egymásnak és segítséget kaphatunk!

2014. jan. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne... nem vesznek vissza, mert most már nem vagyok "terhelhető".... Legszívesebben belekezdenék vmi vállalkozásba, kezdő tőkém is lenne, de semmi ötletem. Mármint hogy mi az, ami működne a mai "szegény" világban egy Budapest melletti kisvárosban. Valami kis üzletet nyitnék szívem szerint.


Állást is próbálok nézni folyamatosan, de ami a szakmámba vág, ott alap követelmény a rugalmasság és a terhelhetőség, ami mint tudjuk, reggel 7-től este 8-ig tartó ugráltatást jelent. Egyedül nevelem a kislányomat, tehát a lehetőségeim nullához közeliek.


Munkaügyi központbanjártál már? Én legalább tanácsért mindenképpen felkeresem őket.

2014. jan. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Még nem és még szerencsére van egy ki időm,csak már tudom,hogy nem fognak visszavenni.Én is gondolkodom valami tanfolyamon amíg itthon vagyok,csak a párom rengeteget dolgozik és még ha heti 1szer is járnék valahova,hova tenném addig a gyerekeket?szóval elég nehéz.
2014. jan. 20. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Aktuális... Bár jeleztem a volt munkahelyemen, hogy visszamennék, először telefonon, majd a kérésüknek megfelelően írásban, azóta sem reagáltak SEMMIT, így azt hiszem, kezdhetem az álláskeresést.

Hogy hogyan? Felmegyek a profession.hu-ra, kinézem a nekem tetsző hirdetéseket (nincsenek nagy igényeim, az egyetlen, amihez ragaszkodom, hogy ne hideghívásos értékesítés legyen). Az önéletrajzomat már szépen megcsináltam, ma du. megyek fényképészhez, este pedig elkezdhetem szétküldeni az önéletrajzot. Utána meg várok. Valami majdcsak lesz.

Nem mindegy, hol laksz, én Pest vonzáskörzetében, itt pár hónap alatt bárki talál munkát, aki szeretne. Az ismeretségi körömben senki nincs, aki hosszabb ideig lett volna munkanélküli.

2014. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!