Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakinek van ötlete a megoldá...

Valakinek van ötlete a megoldásra? 5 nap múlva lesz 9 hónapos a babám, és alig eszik valamit. Többi lennt.

Figyelt kérdés
6 hósan kezdtem hozzátáplálni. Szépen haladtunk,megevett mindent,amit adtam. Kiváltottuk a tízórait,ebédet. Egy hónapja egyre romlik a helyzet,már szinte csak szopni akar megint. Gyümölcsöt,joghurtot úgy ahogy elfogadja,de a főzelékeket éppen csak megkóstolja,aztán nem nyitja ki a száját. Mit adhatnék neki? Tejpépet sem eszi meg.

2014. jan. 20. 15:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak visszaesések, volt, hogy egész nap kanalazott, és csak kevés tápszer volt, de volt, hogy egész nap tápszeren élt, még 10-11 hónaposan is. Jellemzően fogzás környékén fordult elő.
2014. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem tegnap volt 9hós a kislányom és most is van ilyen de majd vissza áll neki :) én ilyenkor azt adtam neki amit kér ha tápszer esik neki jól akkor azt. van hogy már a reggeli tápszert se akarja elfogadni ilyenkor adok neki tejpépet zsemlét párizsival vagy hasonlót.
2014. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
En visszamennek az "alapokhoz", es azokkal probalkoznek amiket az elejen adtal neki.. krumpli alma stb... minel "naturabban" ill. ugy ahogy az elejen megette mikor elkezdted a hozzataplalast. Ha megeszi, fokizqtosanvissza a vegyes osszetetelu kajakhoz ( azokhoz amijet most nem eszik). remelem erted hogy akarom mondani, boxs h kicsit kuszan magyarazok...
2014. jan. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*fokozatosan vissza; *amiket

Bocs, telorol potyogok ;-)

Utolso voltam

2014. jan. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Pont így voltunk mi is, próbáltam mindent, majdnem egy év után jöttem rá, hogy az a baj, hogy rágörcsöltem, mert a védőnő folyton stresszelt, hogy mit eszik, mdnnyit, nem azt nézte, hogy hogy fejlődik, csak az volt a lényeg, hogy az általa ismert lista szerint haladjunk. Volt egy valós és egy neki mondott haladási ütem. Közben meg a kezdetben félig tápszeres baba egyre többet szopizott, mert egyre több tejem lett.

Majdnem kétévesen kezdett mennyiségeket enni, másfél éves kora óta nem láttuk a védőnőt.

Szóval tedd fel magadnak a kérdést:

Akarsz-e még szoptatni? Jól fejlődik-e a baba?

Mennyire érdekel a védőnő?

A baba megérzi, ha te görcsölsz.

2014. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Velünk ugyanez volt, én rájöttem, hogy a napközbeni szoptatások nem illeszkednek az étkezésekhez, tehát eljutott oda a fiam, hogy soha nem éhes, és soha nem lakik jól igazán. Én úgy oldottam meg, hogy megvártam (szopi nélkül) amíg nagyon éhes lett, és szépen evett, rendes adagot, és csak utána kapott cicit. Nálunk ez vált be.
2014. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt. Vashiány derült ki a vizsgálatokon.Totál nem volt már étvágya.
2014. jan. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!