Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az Infacol...

Mi a véleményetek az Infacol cseppről?

Figyelt kérdés
Babátoknak használt az Infacol? Ha igen, akkor hány nap után?
2014. jan. 20. 15:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekünk bevált, bár a fiam nem volt nagyon hasfájós. Nem emlékszem pontosan, de kb. 2 nap alatt már hatott.
2014. jan. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a fiam nagyon hasfájós a mai napig, neki sajnos nem használt semmit (sőt, kakilni sem tudott tőle)
2014. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk bevált, de már nem emlékszem mennyi idő után. Talán pár nap.
2014. jan. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk sajnos nem jött be. Nagyon hasfájós volt a kisfiam, többen is ajánlották az Infacolt, de nem használt, bár az ízét szerette a gyerek.
2014. jan. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon bejött. 2 napig nem aludtunk mikor hasfájós lett, akkor vettem neki, délután beadtam, estére mintha nem is lett volna úgy megszűnt.
2014. jan. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első gyerekemnél, a kisfiamnál nagyon bevált, a kislányomnak viszont egyáltalán nem, ő nagyon hasfájós volt. Ami a lányomnál bevált, azt az orvos írta ki receptre és nem volt 200 Ft!
2014. jan. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A kislányomnak sem vált be,csak a gyógyszertárban kikevert lötyi
2014. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hetekig használtuk, bevált.
2014. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyik gyermekéemnél sem vált be. Iszonyatosan megpukizatatta őket, aludni sem tudtak. Sokkal rosszabb lett a helyzet tőle.
2014. jan. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Kedves Anyukák!


Szeretném Veletek megosztani a mi negatív esetünket az INFACOL-lal kapcsolatban, hogy mindenki tudjon róla, ha ilyen esettel találkozik ezt a szert lehet okolni.

Mi is több-kevesebb sírásra kezdtük el használni az Infacolt, őszintén szólva lett is eredménye, valóban könnyebben ment a babának a puki, aztán ahogy egyre többet használtuk, kb. már 2 hete észrevettük, hogy iszonyat mennyiségű levegőt nyel a baba. Arra fogtam, hogy ömlika a tejem, attól fuldokol, vagy rossz a technikája, aztán ez már annyira elharapódzott, hogy minden evés után iszonyat ordítás - persze mi akkor még inkább adtuk neki a szert - szürcsögött, elrekedt, nem kapott levegőt és mintha hurut lett volna az orrgaratjában. 5 napja a baba non-stop sírt, minden evés után, el lehet képzelni mennyire vártam már az etetést, a végére tekergett, nyugtalan volt, hiszen olyan mennyiségű levegőt nyelt és büfi nem jött!!! 2 órán át büfiztettük, mire elaludt indult újból az etetés. 2x gyerekorvos - tanácstalan, majd a tegnapi napon a győri kórházat is meglátogattuk. Tegnap reggel kiporszivoztam a nóziját egy barátom tanácsára, mivel annyira megörültem hogy megtaláltam a megoldást elfelejtettem neki beadni és láss csodát a baba kapott levegőt, szépen evett. Ekkor még mindig az orrszivóra gondoltam, majd a következő etetéskot nem maradt el az Infacol - tünetek újból. Irány a kórház, ott megszopiztattam a szer beadása elmaradt és a doktornéni egy teljesen nyugodt, kiegyensúlyozott babát vizsgálhatott meg.... na bumm hazaküöldtem, hogy porszívózzam a nózit tovább. Az esti etetésnél ismét előjött, persze az Infacol után... A reggeli etetésnél világosodtam meg, rájöttünk hogy az a nyákos, csúszos anyag megtapadt neki az orrgaratban + a hangszálain és emiatt kínoztam szegénykémet ennyi időn át!!!!


Remélem más nem jár így, vagy ha ilyen tüneteket tapasztal ezt a lehetőséget is számba veszi. Mindenkinek boldog babázást! :)


Egy 5 hetes baba boldog Anyukája

2014. máj. 23. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!