Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi okozhat kizárólag anyatejes...

Mi okozhat kizárólag anyatejes babánál gyors súlygyarapodást?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2 hónapos korára 2300grammot hízott már. Egy korábbi kérdés kapcsán elgondolkodtam, hogy vajon ez rendben van-e? Első baba. A védőnő nem mondta, hogy túlsúlyos lenne, de mondjuk nem is sokat beszél, segít. Nálatok hogy alakult a súlygyarapodás? 3700-tel született, 2 hónaposan 6100gramm.
2014. jan. 20. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Az anyatejes babák általában sokat híznak, mert sokat is esznek. Nincs ezzel gond, majd lemozogja később.
2014. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is 2 hósan 6000 gramm volt 3700al született, de ő tapszeres
2014. jan. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Baba függő. A Lányom kevésbé gyorsan gyarapodott, mint a Fiam. A Kisfiam az első hónapban 1700!!!!! grammot hízott, a másodikban már "csak" 1000-et. 10 hetesen megduplázta a születési súlyát. 5 hónaposan megháromszorozta a születési súlyát. 10 hónaposan 11,5 kg volt, hatalmas baba. Most 15 hónapos, még mindig 11,5 kg. Ahogy elkezdett mozogni, lement róla a felesleg. Ne aggódj, minden rendben a babáddal!!Adj neki annyit, amennyire igénye van.
2014. jan. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, szerintem nincs baj. De ha aggódsz, szólj a gyerekorvosnak, ő biztosan felvilágosít. Egyébként nem lesz mindig ilyen mértékű a súlygyarapodás. Az elején az enyém is gyorsan hízott, aztán ahogy "gyengült" a tejem, már lassult a hízás üteme. A hozzátáplálásnál meg egyenesen szenvedtünk az evéssel, alig akart hízni.
2014. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!