Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arrol, a...

Vanessza1027 kérdése:

Mi a véleményetek arrol, a babám 1 hét múlva 3 honapos és nagyon keveset eszik, nem sir jó a kedve alszik is de a súlya nem elég?

Figyelt kérdés
2470 születtet és 49 cm, most 4055 és 57 cm, doki mondta potoljam, potolom ugyanis nem cicizik, fejnem kell és elég zsiros a tejci
2014. jan. 21. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:

hát ha eleve cumisüvegből eteted és látod, hogy mennyit eszik, akkor azt is látod, hogy elég-e neki. Akkor mi a baj? hogy alszik napközben és éjszaka?

szerintem nincs gond a súlyával, mert nem született nagy súllyal, ahoz képest meg hízott elget és nőtt is.

2014. jan. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyit eszik, ami szerinted kevés? A súlya teljesen normális. Fél éves korra kell megduplázni a születési súlyt, ami szerintem nálatok bőven meglesz.
2014. jan. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Az én Kisfiam igaz koraszülöttként 33 hétre,de 2490-el és 48 cm-el született! 2240-re esett vissza a súlya! Vasárnap volt 3 hónapos és a súlya 5370 gr! És az adagja amit alkalmanként megeszik 90-100gr! Se én se a védőnő,gyerekorvos nem érti,hogy ilyen kicsi adagokkal,hogy tud ennyit hízni! Még most is megvan neki a heti 20-25 dkg hízása! csak éjjelre kap tápszer pótlást,mert akkorra nagyon kevés a tejem,de akkor is csak 60 gr-ot hajlandó elfogadni és aztán még szopizik annyit amennyi van! A Te babád mennyit eszik alkalmanként?
2014. jan. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ép az hogy látom s elég kevés de már változot! eszik 80- 150 ig halistenek igaz a 140 s 150 ritka de nőt és hizot :Dés nem az a gond h nem vagyok meg elégedve a súlyával.. hanem hogy 2 hetet nem nőt apszolut és én ugy tudtam h hhetente kell nőjön..és emiat húztm fel magam..
2014. jan. 29. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!