Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A postán kapott adókedvezménye...

A postán kapott adókedvezményes papír kitöltött két példányából, csak az egyiket kell visszaküldeni igaz? És majd visszakapom postán lepecsételve? (szerintem)

Figyelt kérdés
Itt vitatkoznak velem,hogy mindkttőt!!
2014. jan. 21. 09:13
 1/8 anonim ***** válasza:
2 példányt kell az ellátás kifizetőjének visszaküldeni kitöltve, és majd 1 példányt kapsz vissza.
2014. jan. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Így van, csak a házastárs munkáltatójának is igazolnia kell, hogy a házastárs kéri-e vagy sem. Aztán a 2 példányt kell beküldeni, amiből majd egyet visszakapsz. (én is most kaptam vissza)
2014. jan. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
B@sszus,egyet küldtem be,most adtam fel,itt van a posta alattunk....huúúú,most nagy bajt csináltam ugye?
2014. jan. 21. 09:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem csináltál nagy bajt, küldd be utólag a másikat, írj mellé egy pár sort, azt kész.
2014. jan. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is kaptam olyat, de nálunk a párom veszi igénybe, akkor most kinek kel kitölteni??
2014. jan. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a te párod veszi igénybe, akkor a te munkáltatódnak is el kell vinned, hogy igazolják le, hogy te nem veszed igénybe, ergó nem számolják neked (van rajta egy ilyen résza papíron). Ha ez megvan, a párod beviszi a munkahelyére és ő fogja igényelni, az ő fizetéséhez számolják hozzá.
2014. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
(remélem a családi adókedvezményről beszélünk :)
2014. jan. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, arról :) köszönöm szépen, 5-ös voltamm:)
2014. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!