Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos kislányom egyfolytáb...

8 hónapos kislányom egyfolytában bömböl, ha leteszem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már szinte semmit nem tudok itthon csinálni...
2014. jan. 21. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd bömbölni. Ha nem veszed fel, akkor majd megunja és abbahagyja a bömbölést. Nem kellett volna rászoktatni arra, hogy állandóan felveszed.
2014. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez most ennek sz ideje. Mi is ebben a korszakban vagyunk egy ideje annyi kulonbseggel h nekem 11 hosom van. Majd atmegy rajtuk. Probalkozni kell. Es kitartani. Sajna ezzel nem sok midnent tudsz csinalni ilyen korba lepett h allandoan csimpaszkodna. Aterzem teljesen.
2014. jan. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1 te hulye vagy mar megbocsass. En se vettem allandoan olbe a lanyom megis belepett egy ilyen korszakba, bombolni meg nem hagyom es szntem szivtelen dolog hagyni. De gondolom te siman hagytad, vagy te soha fel se vetted szuletesetol kezdve neh elkapasd. Birom az ilyeneket ovesuk sincs rola es osztja az eszt.
2014. jan. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szia,nálunk is ez van,a szeparációs szorongásnak gondolom ezt. Én a járókában nem tudom ott hagyni egy pillanatra se, hiába állok ott mellette. A megoldás az nálunk jól jönne mert nehéz, autósülésben nagyjából el van de nem tarthatom abban örökké míg én főzök.
2014. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A kisgyerek csak pici, de nem hülye, több esze van mint gondolnád, és pontosan tudja, hogy a legjobb neki, és ezért harcol is a maga picinyke módján:D
2014. jan. 21. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*hogy hol és mi a legjobb neki
2014. jan. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ez szeparációs szorongás lesz, általában ebben a korban jelentkezik. Nem tudsz mást tenni, mint túl élni. Vagyis tehetsz mást, pl. amit az első javasol, de ez negatív hatással lesz a gyerek pszichés fejlődésére, pont a sírni hagyott babáknak lesznek később problémáik, szorongani fognak, nem mernek leválni az anyjukról, mert elvesztik a bizalmukat.
2014. jan. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Engem mindig hagytak sírni. Eredménye: hamar megtanultam átaludni az éjszakát, nem lettem hisztis, akaratos, elkényeztetett. Amúgy erős, független, sikeres nő lett belőlem, úgyhogy ennyit a hátrányokról. Ja, és még anyámmal is jóban vagyok. Milyen érdekes... De mindenki csinálja úgy, ahogy jólesik.

20 évig a sírni hagyás a divat, majd 20 évig a sírni nem hagyás. Aztán lehet köpködni egymást, azért egy felmérést megérne, hogy a köpködőket anno hagyták-e sírni, vagy nem. :)

2014. jan. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Na utolso akkor te verbeli profi vagy a temaban! Gondolom sok gyereket neveltel mar. :-). Majd ha szulsz egyet nyugodtan hagyjad sirni.
2014. jan. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Képzeld szültem, és nem hagytam sírni soha, de nem is kapattam el. Szerencsére megtaláltam a középutat. De ha sírni hagytam volna se válna belőle egy lelkisérült ember, csak erre akartam rávilágítani.
2014. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!