Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvan valakinek ez a Kis...

Megvan valakinek ez a Kis babakönyvtár? Megéri?

Figyelt kérdés
[link]
2014. jan. 22. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk megvan, barátoktól kaptuk ajándékba, babalátogatáskor. Szerintem szép. Kicsit kihasználatlan marad nálunk, mert nem valami nagy a család, és több oldalnyi hely van családi képeknek, ill. én külön írtam naplót terhesség alatt, így az "anya gondolatai" kötet nem lesz túlzsúfolt. Ha esetleg belső képeket szeretnél, vagy kérdésed van, írj nyugodtan privit is :) Amúgy szép, színes, nem túl vastag füzetek vannak benne, ízléses pasztell színek, kemény borítás. Alsó fiókban hajtincsnek kis boríték és fognak kis doboz.
2014. jan. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jan. 23. 15:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Már 3 hónapos lesz a kislányom. Szerinted nem késő most megvenni? Terhességes részt ki tudom még tölteni most is? A fontos dolgok azért fel vannak írva naptárba. Miket kell beleírni? Már csak ez tart vissza, hogy megrendeljem.
2014. febr. 9. 22:09
 4/5 anonim ***** válasza:

1. könyv: egyszer csak megszülettem: ide a születéssel kapcsolatos dolgok kerülnek, onnan, hogy a szülei találkoztak, és megtudták baba lesz, és utána mikor megszületett, mekkora volt, ki-mit mondott először, mi történt aznap a világban, a horoszkópja mit mond, stb.

Ez utólag is simán kitölthető szerintem.


2. könyv: Anyukám naplója. Ez egy üres kis füzet, azt írsz a terhességről, amit csak akarsz. Én uh képeket, és rövid bejegyzéseket írtam bele, fontosabb vizsgálatokról, hogy feküdt, mit éreztem, stb. Mikor rúgott, ilyenek.


3. könyv: bemutatom a családom. Itt nagyszülők, testvérek fotóinak van hely, és hogy mit gondoltak róla, mikor először találkoztak. Én kihasználtam, és kézzel irattam bele a rokonokkal pár sort :)


4. könyv: barátaink mondták: ugyanaz, mint a családdal, csak barátoknak van benne hely.


5. Cscsemőkori fotóim: elég egyértelmű :) első kép, amikor megszületett, első fürdés, majd később, hogyan fejlődik.


6. hétről -hétre növekszem: ebben fel lehet jegyezni, mikor-milyen hosszú volt, egy hosszú papír mérőszalag, ami kihajtható és az értékek mellé lehet jegyzetelni, valamint van benne egy "vicces mondásaim" füzetke, amibe lehet jegyzetelni :) Szóval ez még most is kitöltés alatt van, még sokáig jó.


7. Amikor én először... könyv: első napom a kórházban, első éjszakám otthon, stb. képeknek is van hely, meg jegyzetelésnek is, stb.


8. könyv: fotóim hónapról hónapra. Itt pedig minden hónaphoz van egy oldal, és képeket lehet beletenni, írni, hogy mi változott egy hónappal később :)


Szerintem utólag is jól kitölthető :) én is még most írom, pedig már 11 hetes a babám, csak eddig máshová jegyzeteltem, ahová tudtam, és a képek is kötegben állnak, cask ritkán jutok oda, hogy írjak, ragasszak, de jól haladok :) szép lesz. :) Én megszerettem. És igazán igényes, szép. :) De persze, neked kell döntened :)

2014. febr. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azt hiszem csak megrendelem. :-) Az én kislányom is 11 hetes, szerdán lesz 12. :-) Van egy babanaplónk, de nem igazán tetszik. Úgyhogy belevágunk ebbe... Köszi!
2014. febr. 10. 11:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!