Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok akik 14-én szültek,...

Azok akik 14-én szültek, mikor viszitek ki babátokat a levegőre?

Figyelt kérdés
2014. jan. 24. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

A babát bármikor ki lehet vinni, ha nincsenek extrém időjárási feltételek (szél, zuhé, hóvihar vagy 40 fok), nálam mindig attól függött, hogy én mennyire voltam sétaképes állapotban.

Ha jól érzed magad, menjetek nyugodtan, csak öltöztesd fel megfelelően a kicsit.

2014. jan. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elsönek teljesen igaza van.

Csak is extrém idöben nem szabad egy újszülöttet kivinni.

Most télen ha 0 fok alatt van a hömérséklet, nagyon nagy a szél, vagy nem tudod rendesen letakarni esö esetén. Ha koraszülött volt vagy más problémája van/volt akkor 5 fok alatt nem lehet kivinni.


èn külföldön szültem, itt a korházban ott sorakoznak a babakocsik és bármikor kilehet menni a korház parkjába sétálni a gyerekkel.

2014. jan. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Holnap egy pár percre.
2014. jan. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan ki lehet vinni. Januari babamat mar a korhaz utani napokon kivittem.
2014. jan. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 16án szültem és már a hazajövetel napján sétáltunk, olyan szépen sütött a nap. Minden nap kimegyünk azóta is.
2014. jan. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!