Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a pelenkator...

Mi a véleményetek a pelenkatortáról? Kaptatok/készítettetek már?

Figyelt kérdés

Egy ismerős párnak hamarosan babája születik, és arra gondoltam készítenék nekik "tortát". Szerintem mutatósabb, mint pár kisruha becsomagolva.

Ilyesmire gondoltam: [link]

Nektek hogy tetszik?


2014. jan. 24. 15:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én készítettem és örültek neki.
2014. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki, ha kapnék ilyet, de egyből szétszedném, mert a porfogókat nem szeretem.

Ha csinálsz ilyet, akkor ne 1-es pelusból, hanem 2-es, vagy még inkább 3-as méretből.

2014. jan. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Pont valamelyik nap volt egy ilyen kérdés, ahol az anyuka nem szívesen örült volna ennek, mert hiába nyilván nem piszkos kézzel állították össze azt a bizonyos pelenkatortát, de azért csak kivették a csomagolásból és csak összefogdosták azokat a pelenkákat.

Szóval azért nem mindenki örül ennek vagy azért van, akiben felmerül, hogy ez lehet mégsem olyan jó ötlet.

És hogy őszinte legyek, mi is kaptunk anno amikor megszületett a fiúnk pelenkát, viszont csomagolásban, azt pedig beletették egy szép dísztáskába és annak is nagyon örültünk. Mindenféle tortába rendezés nélkül is.

2014. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Kaptunk, nagyon tetszett:)
2014. jan. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Én készítettem. Örültek neki, és használták is a pelust. Természetesen fertőtlenített kézzel csináltam és nylon csomagolóba kötöttem, nagy masnival. SZét meg ők szedték szét :)
2014. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
51%

# 3/4


Jó mondjuk az az anyuka be is vallotta, hogy nem normális az ilyenekkel kapcsolatban.

2014. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A kislányom kapott annak idején. Volt benne 2 csomag pelenka, plüssök, szélforgó, tusfürdő, sampon. Nekem eszembe se jutott, hogy összefogdosták a pelenkákat, hiszen nem kifordítva van összetekerve. Amúgy meg honnan tudjam, hogy a gyárba ki mit csinál vele. Ha ilyen szempontból vásárolnék, semmit nem vennék meg...
2014. jan. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Én csinálok majd a barátnőmnek. Ezt a motorosat én is kinéztem, de lehet, hogy egy 3 szinteset csinálok, és arra "aggatok" mindenfélét. Cumi, előke, kiskanál, cumisüveg, plüssállat, rongyi, stb.

A barátnőm jó értelemben véve nem finnyás, ismer engem, úgyhogy tudni fogja, hogy szinte steril lesz a pelustorta. Egyébként sem kell széthajtani a pelusokat.

2014. jan. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Basszus ez annyira cuki hogy szavakat sem talàlok rà...isszonyúan örülnèk!!!!
2014. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
33%

6-os válaszoló.

És mi vagy a kérdező, honnan tudjuk-tudja, hogy akinek szeretne ilyet készíteni a kérdező, az nem fog pont úgy gondolkozni, ahogy az a bizonyos anyuka? Szerintem sehonnan. Éppen ezért szerintem egyáltalán nem baj, ha a kérdező ezt megkérdezi és nem csak pozitív és az ötlete mellett tetsző dolgokat kap visszajelzésül, hanem a másik oldalt is hallja. Nem biztos, hogy mindenki örül ennek.

2014. jan. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!