Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg a kórház lenne a...

Tényleg a kórház lenne a megoldás az evésproblémánkra?

Figyelt kérdés
8 hónapos a lányom, anyatejes. Ezen kívül nagyon minimális mennyiséget fogad el. Össz napi adagja 600 ml kb. Súlya 1,5 hónapja áll. Gyerekorvos mindenáron kórházba akar minket küldeni hogy ott majd segitenek enni. Èn már mindent megpróbáltam, de többet nem eszik. Más baja amugy nincs
2014. jan. 24. 16:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a baj nálunk is.Nem akar enni.Volt vérvétel és kiderült,hogy a gyomrával van baj.Megyünk további vizsgálatokra.
2014. jan. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia, nekem a fiam fél évesen 7 kg volt, 8 hósan meg 7.3 kg, de azt is az utolsó 2-3 héten hízta.Azt hittem már baj van, de nekem soha nem mondta a doki, hogy baj lenne.ez is orvosa válogatja.ha szopizik még, akkor nem ajánlom a kórházi létet, ott nem akkor szopiztathatod,amikor te akarod...meg az ottani idegesség is csak többet árt...Nem mondta senki, hogy a mozgásfejlődéssel több kalóriát éget??Én nem értem némelyik védőnőt.Mi mire rendesnek mondható adagokat ettünk, 10.hónaposnak kellett lennie.Bízz kérlek a babaádban, okosabbak, mint mi, ők tudják mire, mennyire van szükségük!!!A szopi 1 éves korig fő táplálék, nem tudom miért siettetik annyira az elválasztást a mai időkben még mindíg.nem lehet mindenki pufók baba.Örülj inkább, hogy nem falánk, mert a csecsemőkori elhízás kapcsolatban áll a felnőttkori túlsúllyal:)
2014. jan. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Milyen vérvétel mutatja ki hogy gyomorprobléma van? nálunk is volt vérvétel, de semmi kóros nincs. kicsit vérszegény, de a doki szerint az nem ok arra hogy ne egyen. annyira erőlteti a kórházat. de kérdem én melyik ápoló fog ott ülni mellette órákig hogy egyen??? ha tőlem nem fogadja el, miért fogadná el idegentől? sztem csak az idő segít, de szerinte ez nagyon nagy baj hogy semmit nem hízik.
2014. jan. 25. 11:47
 4/4 A kérdező kommentje:
ja, az én lányom 7,8 kg.
2014. jan. 25. 11:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!