Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is szerettek mindenből...

Ti is szerettek mindenből nagyon betankolni a babának? Vagy csak én vagyok ezzel egyedül? Mindenki csodálkozik! Többi lent.

Figyelt kérdés

Fél éves a kislányom. Havonta ennyi mindent veszek:

-3 pampers box ( majdnem 400 pelenka)

-10 csomag törlőkendő

-10 doboz tápszer

-80 üveg bébiétel és gyümölcs

-3-4 fürdető

-2 sampon

-egy óriás sudocrem


Már kész raktár van itthon, de muszáj megvennem mindig. Miért van ez? Valaki van még így? Vagy csodabogárnak számítok?


2014. jan. 24. 17:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát szeretek én is bevásárolni neki,de azért nem.Pelusból 1 pempers boxot szoktam,vagy 2 giga packot.Popsitörlőből 8 csomaggal,fürdetőből nem kell minden hónapban vennem.Tápszert nem eszik,szopizik,az ételt meg én csinálom neki.Szerintem kicsit túlzásba viszed.
2014. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
ennyire az kimaradt
2014. jan. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok!Én is szeretem ha minden van itthon,de csak akkor veszek újat ha elfogyott az előző.És kényszert érzel ha nem veheted meg?
2014. jan. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

Nálam is ez van:)

600 darab pelenka. (Napi 8-10 fogy, 2-5 kaka van)

8-12 popsitörlő

Fürdető 3

Popsikrém 3

10 tejpép

50-60 db babakaja, üdítő

Ez mellé még a rengeteg ruha! Ha valami akcios, abból mindig veszek párat!

Pl. Múltkor le volt átúszva a body, 7 hónapos fiamnak vettem 80-86-92-98 méretben egy egy csomagot

2014. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Atya ég, ez nem semmi :)! Hát, nekem elég csodabogárnak tűnsz :).

Nekem ez rengetegnek tűnik havi szinten, nem is tudom mennyi idő alatt használunk el egy sampont pl., bár mi mindig a fürdetőjével mossuk a haját is, de még abból sem fogy el egy hónap alatt egy egész flakon (Babylove, 1 literes ha jól rémlik).

Én a pelust meg a popsitörlőt szeretem váltogatni, már csak ezért sem tankolok be belőle.

Nekem ez iszonyatosan nagy mennyiségnek tűnik amit írtál.

2014. jan. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
ez sok. èn is szeretem ha nem fogy el, de 6 hònaposnak 80 üveg kaja? ilyenkor az enyèm jo ha fèl üvegeket evett, nàlam csodabogàr vagy :-D
2014. jan. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Havonta egy doboz sudokrem? Hat nem tudom, nekem egy óriás doboz elég volt egész pelenkás korába, sőt maradt is az alján.

Viszont a ruhákkal en is így vagyok, egyszerűen nem bírom megállni ha szépet látok, minden mást csak akkor veszek ha elfogy.

2014. jan. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Huh...szenvedélyes gyűjtögető vagy. :)

Én is szeretem, ha van itthon minden, de te egy kicsit túlzásokba esel.

Havi két sampon? Minek? Nálunk egy flakon sampon több hónapig elég, ha minden nap mosnám a haját sem megy el ennyi.

Akkor leszel bajban, ha a 400 pelusból megmarad 350 kicsi méret, áron alul adhatod csak el. A bébiételeknek is van szavatossági idejük, akárcsak a kozmetikumoknak, hónapok halmozása után dobhatod ki őket.

Részemről csak annyihoz ragaszkodom, hogy kb. pelusból + 1 csomag, törlőkendőből kb. 10 csomag, tápszerből +1 doboz legyen itthon.

2014. jan. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Egy kicsit soknak tűnik, amit írsz. Én is mindig előre vásárolok, de messze nem ennyire:) Pelus 1 hónapnyi plusz adag van itthon, törlőkendőből kb +2-3, az szintén egy hónap, tápból + 2 hétre elegendő.. Üveges bébiételt nem kaptak soha, házikoszton voltak.
2014. jan. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Hét hónapos a fiam, egy üveges babykaját simán megeszik!

Napi egy gyümölcs, délelőtt, délben egy főzelék, uzsonna tejpép, vacsi megint egy üveg főzelék, s emellett szopik reggel este, meg napközben is

2014. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!