Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónaposomat szeretném...

14 hónaposomat szeretném leszoktatnia cicizésről. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

Még sosem aludta át az éjjelt. Általában 3-4 alkalommal ébred cicizni. Vannak időszakok, amikor 1-2 perc múlva alszik tovább, de van, amikor ha elfordulok tőle felébred, és addig sír, amig cicit nem kap.

Annyira megterhelő már az éjjeli fentlét, fáj a cicim, nagyon fáradt vagyok. Emellett napközben is kap, ha nagyon nyűgös, és más nem nyugtatja meg.

Próbáltam már többször leszoktatni. Ha tápszert csinálok neki, és odaadom, többnyire utána megynugszik, tehát éhes volt.

De egyszerűen nincs erőm kétszer is kimenni a konyyhába tápszert csinálni....Este lefekvés elött ( 8 körül) 400 ml-t kap. Nem értem,hogy miért igényel még éjjel kétszer is akár 250 ml pluszban.. Egyáltalán a ciciről és az éjjeli evésről sem tudom még leszoktatni? Aki hasonló cipőben járt, megírná,hogy mikor, hogyan siekrült ezekről leszoknia a babának? Tápszert sem fog a végtelenségig felirni az orvos, azt hiszem max 2 éves korig..

Ja és próbáltam már ilyenkor ringatni, simogatni, énekelni, általában nem hozza meg a kívánt eredményt.


2014. jan. 25. 09:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Kennyd be a cicidet ecettel.
2014. jan. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!