Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9hós babóm óránként ébred...

9hós babóm óránként ébred éjjel mit tudnék ellene tenni hogy átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
van mikor éhes azért kell akkor megetetem de ennek ellenére is óránként ébred. de csak azért hogy vissza altassam. kezdetektől átaludta az éjszakát de most január eleje óta ez meg akkor jött ki neki az első foga. nem tudom mit csináljak hogy újból átalussza az éjszakát. járt már valaki hasonló helyzetben?

2014. jan. 25. 09:32
 1/2 anonim ***** válasza:

A kislányom 2 hónapos korától egész 4,5 hós koráig átaludta az éjszakát, majd elkezdett fogzani jött a mozgásfejlődés is. Ő is sűrűn kel éjszaka, van hogy óránként, egyszer biztosan szopizik, de van hogy csak egyedül érzi magát, ami a szeparációs szorongásnak tudható be.

Én beletörődtem, bár ő 11 hónapos lesz, de még kicsinek számít, majd az idő megoldja ahogyan a pocakfájást is.

Együtt érzek! Kitartás!!!

2014. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
En mar 2 hetes kora ota ezzel kuzdok most mar 8 honaposak vagyunk sok mindent kiprobaltam de nem sikerult remelem egyszer mi is ataluszuk majd az ejszakat .
2014. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!