Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aggódom kislányom 9hós nem...

Aggódom kislányom 9hós nem akarja elfogadni reggelente a tápszert és más ételt sem igazán ma is nagy nehezen evett meg 60gr natúr joghurtot. Mit csináljak hogy egyen rendesen?

Figyelt kérdés
elég nagy súlya van 10,44kg és 73cm. már napok óta alig akar enni. ebédre is pár kanállal eszik azt el kezd sírni hogy nem kér többet. napközben többször meg próbálom de nem igazán akar enni legalábbis főzeléket tápszert. de viszont ha mi eszünk zsemlét kenyeret kiflit abból kér és adunk is neki. ha teheti egész nap csak mandarint enne mert azt imádja :) Volt valaki hasonlóan?
2014. jan. 25. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak pár napja nem eszik, lehet, hogy jön a foga vagy bujkál benne valami betegség, fáj a torka vagy a gyomra. Ha nem csak átmeneti, megoldást jelenthet, hogy együtt esztek, lehetőleg egyformát vagy hasonlót. Például reggelizzetek együtt, adj a kezébe egy darab kiflit, és két harapás között kanalazhatsz a szájába tápszert vagy joghurtot.
2014. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
reggelit mindig is együtt fogyasszuk kap is belőle amit én eszek. torka hasa nem fáj szerencsére. fogára én is gondoltam de hogy ennyire be zavarhat a fog.
2014. jan. 25. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!