Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák napi szinten mennyit...

A babák napi szinten mennyit kell inniuk?

Figyelt kérdés
Lányom 19hós és szerintem sokat iszik legalábbis nyáron nem ivott ennyit! Van egy 0,7 l-es flakonunk és abbol iszik min 2-3 üveggel! Nem sok? Vagy csak izlik neki az innivaló?
2014. jan. 25. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mit iszik? Lehet tul edes, az meg itatja magat. Szerintem masfel liter boven eleg lenne. Higitsd jobban, vagy kapjon vizet ;) Es meglatjatok, hogy akkor is elfogy-e ennyi.


Nalunk meg a masik veglet van. 1 eves lanyom ma masfel decinel tart :S Altalaban max fel litert iszik meg.

2014. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha vízből iszik ennyit akkor nem probléma, ha édes lötyből akkor cseréld vízre, vagy legalább fele víz-fele lötyre. Esetleg egy gyors cukor ellenőrzést lehet csinálni, de ha cukros lenne (cukorbeteg) akkor extréen sokat inna 4-6 litert és rengeteget pisilne. Nem probléma sőt szerintem nem is sok amit iszik, sokat mozog gondolom, száraz a levegő a fűtés miatt, nagyon meleg van a lakásban, utcára kimenve nagyon beöltözteted ilyenkor sokat izzad stb.
2014. jan. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
testsúlykilogrammonként 100-120ml naponta az ajánlott, szerintem nem sok. egyéni eltérések lehetnek.
2014. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Limonádét iszik kevés cukorral
2014. jan. 25. 20:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!