Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babátok mellett hogy...

3 hetes babátok mellett hogy telnek az éjszakák?

Figyelt kérdés
Nos, nálunk egy horror minden éjszaka. Szopizik, igény szerint, ami nem baj, szoptatom én szívesen 1,5 óránként is, ha elaludna utána...De nem alszik, teljesen éber, ha nincs kézben 10 perc múlva üvölt. Hasfájós, de nem rémes, akkor is így csinál ha nem fáj éppen semmije. Nagyon ritka, hogy le tudom tenni aludni. Érdekelne, hogy másnál sincs alvás, vagy esetleg mi vagyunk ilyen "szerencsések"...
2014. jan. 26. 09:21
 1/7 anonim ***** válasza:
34%

Nem értem ezeket a panaszkodásos kérdéseket.

Te szerettél volna babát, és tudtad, hogy egy picivel ez is együtt jár, az éjszakázás. Ilyen egy pici baba, nem akkor, és úgy alszik ahogy te akarod!

Én is éjszakázom, kelek szoptatom 1 órán át, majd ringatom, leteszem, felkel, megint ringatom, megint felkel, megetetem, alszik egy órát, felkel megetetem....s emellett van egy nagyobb is, ikitől nappal nem tudok ludni, mert ő már nem alszik napközben, s vele is kell foglalkozni...

Ez van, ezt vállaltuk.

Ezek után már soha nem lesz nyugodt éjszakád, mert vagy ő kelt fel, vagy te kelsz fel megnézni hogy lélegzik-e, jólvan-e..

2014. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hetes koráig csinálta ezt.Aztán kezembe vettem a dolgokat mert az nem jó ha az anyuka kialvatlan.Elmehet a tejed, a baba kishet a kezéből ha annyira kikészülsz hogy elalszol ülve, bukik le a fejed stb. legalábbis nálam így volt. Szóval a megoldás az volt , hogy 3 óránként ébresztgettem nappal es szopiztattam. 3 óránál tovább nem engrdtem aludni.A hosszú 5-6 órás alvás igy ejszakára maradt.
2014. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod hogy épp nem fáj semmije?
2014. jan. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az első másfél hónapban együtt aludtam a kisfiammal, így alig kellett felébrednem, ha éjszaka szopizni akart. Mondjuk nekem ezt szinte kötelező volt csinálni, mert eléggé lefogyott és mondta az orvos, hogy amint megnyikkan azonnal cicire. Így azért elég jól tudtam aludni, mondjuk így sem volt leányálom az első három hónap... Amikor már jó súlyban volt, szépen beszoktattam az éjjeli szopik után a kiságyba, ma már 9 hónapos és egy szó nélkül alszik tovább szopi után, mondjuk jó lenne, ha már átaludná az éjszakát, de nem panaszkodom, néha 4-5-6 órát is sikerül egyben aludni. Kitartás, lesz jobb is, de még nagyon kicsi, csak és kizárólag a te közelségedre van szüksége.
2014. jan. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én a mellkasomra teszem,és úgy alszunk,elsőnél is bevált,most is működik..így pihenni is tudok éjjel és neki is jó a közelség
2014. jan. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kedves első, igen, tudom, mit vállaltam, ugyanis nekem is van nagyobb gyerekem, de az nem kisebbíti a kialvatlanság miatti nehézségeket, nem lesz könnyebb semmivel sajnos. Azt nem hiszem, hogy már soha nem lesz egy nyugodt éjszakám, mert tudom, hogy lesz egyszer:) Csak kíváncsi vagyok másoknál hogyan zajlanak az éjszakák...

Próbáltam én mindent...magam mellé vettem, de úgy sem alszik, ha a mellkasomon elalszik, úgy meg én nem tudok aludni. Nem a keléssel, vagy a gyakori szoptatással van gond, hanem azzal, hogy még ezek között sem hajlandó aludni éjszaka (nappal sem mindig, de ugye az más tészta). Tejem is van elég. És mint említettem, csak az érdekelt, hogy másoknál hogy alakulnak az éjszakák, de ahogy látom, hasonló cipőben járunk:)

2014. jan. 26. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy voltam, mint te kérdező.

Tegnap volt 3 hetes. 3 napja hála istennek alszik, előtte nem akart a kiságyban aludni, csak mellettem.

3 napja 2 db egész nap hordott felsőm beraktam mellé a kiságyba. Egyiket jobb másikat bal oldalra.

Na azóta elalszik a kiságyban is :-)

2014. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!