Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok működhet ez?

Mit gondoltok működhet ez?

Figyelt kérdés
7 hónapos a lányom, szeretnék vissza menni dolgozni viszont bölcsődébe adni nagyon kicsinek találom és szeretnék továbbra is én lenni vele! Arra gondoltam , hogy éjszaka kellene dolgoznom ami menne is 22-6 ig . Nem tudom, hogy nagyon húzós lenne-e?Bölcsődéről is írhattok nyugodtan akinek van tapasztalata.
2014. jan. 26. 11:13
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, nem is vállalhatsz éjszakai műszakit, ilyen kicsi mellett.

És hogy fogod bírni, mikor fogsz pihenni?

2014. jan. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ausztriában vagyunk , itt lehet éjjel dolgozni. Pont ezért kérdeztem, hogy hátha volt valaki hasonló helyzetben. Köszi a válaszod!
2014. jan. 26. 11:41
 3/10 anonim ***** válasza:
71%
1 hét után a végkimerülés határán lennél... (ha nem hamarabb) szóval ezt felejtsd el szerintem... (lehet tényleg nem is lehet, ezt nem tudom) én bölcsiben dolgozom, igaz 20 hónapos kortól vannak nálunk a gyerekek, de haza se akarnak menni :)
2014. jan. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mikor tervezel aludni? Ha ejjel dolgozol,akkor napkozben kell aludnod, amikor a gyerkoccel setalni, jatszani kellene. Nem jo megoldas,akkor mar inkabb a bolcsi. Ha jo helyre viszed, munka utan egy kipihent anyu varja,akkor nem eri hatrany. Baratnomet 9,a tesojat korabban adtak bolcsibe,mert kellett... normalis felnott lett beloluk. Ha nem tudsz otthon maradni mert kell a penz, nincs nagymama, akkor jobb a bolcsi,mert amit leirtal mint lehetoseg,attol ket het utan kikeszulsz.
2014. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez totál kivitelezhetetlen... Elég jól bírom a nehézségeket, és a lányom szuper alvó (nappal 7 hónaposan 2x aludt, egyszer három órát, egyszer egy órát, plusz éjjel kilenctől reggel hétig), és 4 hónapos korától "csak" az egyetemet kezdtem újra, de a vizsgaidőszakban, amikor gyakorlatilag egész éjjel tanultam, hulla voltam. Nappal nem tudtam aludni, mert főznöm is kellett, plusz ellátni a háztartást, délután, ha a férjem hazaért jól esett hármasban lenni kicsit, este meg picit összebújni, szóval kb. 10-től tanultam hajnal 4ig, de január végére végkimerültem. Lehet csinálni, de ha nem iszonyú fontos, akkor én nem vállalnám.
2014. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát,ezt hosszú távon nem lehetne bírni,én is azt mondom,viszont bölcsibe meg nem gondolom,hogy bevesznek ilyen kicsit. Otthon igen,de itt nem. Nem tudom hány hónapos kortól van,de itt nem félévestől,az biztos. Mi is itt élünk,én is gyesen vagyok,áprilisban lesz 1 éves a kisfiunk,nekem akkor le is jár a gyes,és mi is nagyon keressük a megoldást,mert segítség nincs,dolgozni viszont kellene. Már most belesajdul a szívem,hogy mi lesz majd.
2014. jan. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Olyan munka nincs,h csak félállásban éjszaka?Vagy csak heti 2 napot kezdetben?Vagy mennyire kell visszamenned dolgozni?(anyagilag értem)
2014. jan. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
oké hogy dolgozol 10-6-ig de mikor alszol??
2014. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! igen biztosan nagyon húzós, de valahogy olyan pici még a bölcsihez ( bevenni bevennék, utána érdeklődtem már) A napokban utána nézek még, hogy hátha lehetne éjjel 4 vagy 6 órás munka , akkor mégis picit könnyebb lenne, sajnos dolgoznom mindenképp kell. csak nem tudom melyik jobb a picinek, köszönöm a válaszokat
2014. jan. 26. 19:49
 10/10 A kérdező kommentje:
egyébként 4 éjszaka lenne a héten
2014. jan. 26. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!