Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 honapos kislanyom fel 2...

6 honapos kislanyom fel 2 korul kap fozeleket. De az utobbi napokban meg delutan fel6-6 korul is azt bufizi ki. Normalis ez? Holott kozbe 5 korul iszik tejet.

Figyelt kérdés
De nem az jon belole vissza hanem az ebed.Ebed utan megbufiztetem.Igy delutan jatszani sem tud mert ha ul fekszik akkor is csak bugyan ki belole es minden olyan.Igy nem is merem senkinek sem a kezebe adni.Mondjuk eleg gyorsan eszik.Lehet ez a baj?Ha igen hogy adjam neki lassaban?Nagyon moho,nem bir varni akkor elkezd sirni nagyon.
2009. dec. 4. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tényleg a mohóság a gond. Ezt orvosolva adj a kezébe egy kanalat, hogy egy kicsit lekösse a figyelmét és "belassítson".

De lehet, hogy refluxos vagy lehet vmilyen ételallergia áll a háttérben (mint nálunk, az én babám is evés után órákkal büfizett mikor már bútorokba kapaszkodva lépegetni is tudott).

Próbáld meg sztem először lelassítani az evésben aztán ha nem változik beszélj az orvosotokkal és követelj ki tőle (sajnos követelni kell) gastroenterologiára beutalót.

2009. dec. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!