Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5-2 éveseteknek hány darab...

1,5-2 éveseteknek hány darab pelust használtok el naponta?

Figyelt kérdés
milyen pelust és popsitörlőt használtok?
2014. jan. 27. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5 pelus fogy el naponta,és kék axxo popsitörlőt használunk.(19 hónapos)
2014. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
4-5 darab pelenka fogy, Aldis és Pennys pelenkát és Tescos popsitörlőt használunk.
2014. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

4-5 pelus fogy el (Libero), bár ő egy nap csak 1x kakál.

Popsitörlőből Müllerest veszünk.

2014. jan. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
4-5 db pelus fogy el, Libero. Popsitörlőt mikor milyet veszek, amelyik akciós. 1,5 éves a fiam.
2014. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is 4-5 db pelus fogyott eddig, Aldi-DM-Rossmann pelust használtam, mikor melyik volt akciós.

De mióta a Rossmann új fehér zacskós prémium pelenkáját használjuk, akár a 4 is bőven elég (3 is elég lenne, csak jobban szeretem kicserélni, de férne még bele) Imádom, szuper pelus, nagyon vékony, a legvékonyabb, amivel találkoztam, és baleset sem volt még vele soha! Az abszolút kedvencem :)

Popsitörlőből pedig a DM sajátmárkás törlőkendője, a sárga zacskós, kamillás! Az AXXO-t is szerettem, de nem túl jók az összetevők :(

2014. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
4-5 db fogy naponta, Libero. Popsitörlőből is a Liberot szoktam használni. Esetleg ha Müllerben járok, Hippet veszek még.
2014. jan. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Kislányom 2 éves és 4 hónapos. Mivel félig szobatiszta (este nem pisil be, kaka bilibe megy) így kb 3 db-ot, de szerencsére van, hogy 1-et, mert mindig Wc-be, bilibe pisil.
2014. jan. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5-6 pelus fogy naponta (Aldis-MyLove) attól függ, nyilván ha hasmenése van, akkor több is.

De azért fogy ennyi, mert sokat iszik, és az éjjeli min. 1x-i pelus cserét is beleszámoltam. :)

Német Pampers pelenkából csak 4-5 kell naponta. Azt jobban szeretem, mert bár az Aldis jó minőségű, nincs a 4es és 5ös között köztes 4+ os méret. Legalábbis Magyarországon nálunk.

Popsitörlőből a Huggies zöld volt a kedvencem de mióta kivonták a forgalomból mindig másmilyen van itthon..

2014. jan. 27. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
2 év 4 hónapos, 3-4 naponta kakil. Ha olyan nap van amikor nincs kaki, akkor 3-at, ha van akkor igény szerint, de általában 4-5.
2014. jan. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Akkoriban 3 pelenkát használt naponta.

2 évesen lett szobatiszta nappalra.

2014. jan. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!