Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj ha sokat alszik az...

Nem baj ha sokat alszik az 1hetes kisbabám? Normális a súlya?

Figyelt kérdés

Tegnap múlt 1hetes a kislányom.

3650gr volt a születési súlya, és 3600gr volt amivel haza hoztuk.

Pénteken érkeztünk azóta a sulya 3790gr.

Nem tudja valaki, hogy ez jó e vagy sem?

Védőnő nem volt még (hiába hivom) ezért nem tudom.

A kicsin eddig 3-4óranként kelt fel, de nem sirva csak nyöszörögve.

Ma éjjel viszon 11 - hajnal 4ig aludt...4kor már nem tetszett a dolog ezért felébresztettem adtam neki cicit, büfiztünk pelust cseréltünk és ő vissza aludt.

Normális ez? Lehet valami betegség miatt?

Nem sárga egyáltalán. ..emiatt lehet hogy besárgul?

Evés előtt es után is megmérem altalában 50-60ml amit elvileg eszik.

Első babám, anyukám és anyósom szerint nincs baj, de gondoltam megkérdezek másokat is.

Bocsánat a sok kérdésért de muszáj tudnom ha baj lenne esetleg.


2014. jan. 27. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
nyugi minden ok vele, a súlya több mint jó. Jól tetted hogy felébresztetted 5 óra elteltével.
2014. jan. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%

Nyugodj meg teljesen rendben van a babád!:))) Felébreszteni felesleges,hidd el fel fog ébredni magától is ha éhes lesz.


Viszont az nagyon kiakaszt hogy a védőnő tojik rátok,és a telefont sem veszi fel!:( Ennyit róluk!!!

2014. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

az a normális, ha sokat alszik! lesz ez még így se, ne aggódj! pár hét és jön a hasfájás, sajnos elég majdnem minden babánál kijön 2-3 hetesen, akkor örülni fogsz ha 20 perceket alszik :(


ébreszteni akkor kell ha sárga, nem attól sárgul be, hanem attól múlik!

enyém elég sárga volt, 3 óránként keltettem így nem tudom mennyit aludhatott volna, de én keltettem általában, szóval gondolom még ráhúzott volna. 8 hetesen meg már 10 órát aludt éjjel, azért vannak jó alvó babák :D


súlya jó, tök jól hízik, ezen ne aggódj. első hónapban fél-egy kilót szoktak hízni, tied meg ha jól értem, 3 nap alatt hízott 190g-ot, a minimum tuti meglesz 3 hét múlva ;)

2014. jan. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak egyszer alszik naponta öt órát egyhuzamban az nem gond, de én egy hetesen még nem mertem annál tovább hagyni aludni, kéthetes korától ébreszteni se kellett, este 8kor evett utána 2-kor meg 5-kor, most már majdnem két hónapos, és 2-kor eszik utána már csak reggel 8-kor kel...
2014. jan. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anunimus válasza:
Semmi baj!Normális teljesen ,de az nem amit a védőnőd tesz :(.jó babád van nagyon .Gratulálok.Semmi baja inkább legyél aggodalmas mint ,h nem foglalkozol vele.a másodikra majd több tapasztalatod lesz.
2014. febr. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!