Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen jeleket ad babád hogy...

Milyen jeleket ad babád hogy tudassa veled hogy jön a foga és fáj neki?

Figyelt kérdés
És milyen idő szakban?

2014. jan. 27. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon folyik a nyála, a kezét vagy más játékot folyamatosan rágcsál, enyhe hasmenése van, ami ki is csípi a fenekét, nyűgös, rossz az étvágya, nem tud aludni. Nálunk ezek fordultak elő, nem egyszerre az összes, gyerekenként változott.
2014. jan. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az én gyermekem 4 hónapos múlt 2 napja és 3 éjjel van az hogy fel ébred gyakran éjjel és keservesen ordít éhes de a cumis üveget nem fogadja el sem a játszó cumit.

Eddig éjjel mindig többet evett mint nappal és 3-4 óránként ébredt enni de most fordítva van egész éjjel van hogy csak 120 ml eszik meg összesen.

Nyűgös éjjel este felé.

Nappal aránylag jól van semmi baja csak egész nap gyakran az ökle a szájában van.

Csurog a nyála.

Néztük az ínyét de még nem bújt ki neki egy sem, csak oldalt látszódik hogy már a fog oldala megvan és el van vékonyodva rajta az íny.

12 fog formát látok oldaltról.

Akkor nagyon nyűgös amikor álmos, nappal olyan nyugodtan alszik 3-4 órát is főleg délelőtt.

Mozdulatlanul.

Ahogy telik a nap egyre kevesebbet.

Napi 3 szor szokott még aludni.

Reggel, délben, és délután. Pár napja ez úgy megy hogy a regeli és a déli alvászat egybe folyik.

2 hete tart folyamatosan a hozzá táplálás.

De 3 napja van ez az éjszakai fenn létek.

Nem lehet hogy csak a hasa fáj?

Mert én múltkor csak humana tápszer kaptunk a gyógyszertárba és milupát használtunk előtte és amikor már hozzájutottunk a milupához is és még maradt a humánából én összekeverve feles arányban adtam neki éjjel nappal.

2014. jan. 27. 12:14
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a nyála is csurog, az ökle is a szájában van, meg látod is, hogy el van vékonyodva az ínye, akkor szinte biztosan a foga fáj. Próbáld éjszakára bekenni neki, lehet kapni a gyógyszertárban gyógynövényes krémet (OSA, Dolodent), meg lidokainosat is (Dentinox). Az én babámnak elég a gyógynövényes, de van olyan baba, akinek kell az erősebb.
2014. jan. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!