Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldjátok meg az éjszaka...

Hogyan oldjátok meg az éjszakai betakarást?

Figyelt kérdés

Lassan szeretném elhagyni a pólyát, de félek, hogy éjszaka kirúgja majd magát vagy a fejére húzná a paplant vagy a pokrócot. Hogyan oldjátok meg, hogy be legyen takarva az éjszaka folyamán?

első baba


2014. jan. 27. 12:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha aggódsz, adj rá hálózsákot! Mekkora a babád?
2014. jan. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hálózsák.
2014. jan. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Jégtánc ***** válasza:
Hálózsák
2014. jan. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mennyi idős? amíg kicsi volt zsákban altattam. de most 16 hónapos, egész éjjel közlekedik az ágyban, nem bírná elviselni a zsákot. így 50x felkelek minden éjjel és takargatom
2014. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Lehet kapni takaró rögzítőt, ilyen kis csipeszféle, amivel a matrachoz lehet rögzíteni a takarót.


Én attól nem félek, hogy lerúgja, attól annál inkább hogy a fejére húzza, bár ilyen fulladásról még nemigen hallottam. Engem a légzésfigyelő nyugtat majd meg.


33+3 hkm

2014. jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is az őrületbe tudom kergetni saját magamat a gyerek betakargatásával, ha nem hálózsákban alszik képes vagyok éjszakánként 20x felkelni és átmenni a szobájába megnézni, hogy be van-e takarva... Ő is elmászik, lerúgja a takarót, stb., de hál'Istennek tudtam venni tök jó lábas hálózsákot (vagy bélelt pizsit, ahogy tetszik), ebben azért nyugodtan alszik, ébredés után fel tud benne állni, és én is nyugodtan alszom, tuti nem fázik meg.
2014. jan. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
12 hetes
2014. jan. 27. 13:10
 8/10 anonim ***** válasza:

NÁlunk is hasonló a helyzet, valaki írta azt a takaró rögzítőt az milyen? hol kapni?

Az a baj, hogy a fiam körbe mássza az ágyat, így esélytelen bármivel betakarni....

Én most nagyobb méretű takarót teszek rá, ha forog még akkor is legyen anyag. Nem húzza magára éppen azaz, hogy kikúszik belőle.

2014. jan. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A hálózsák lesz a megoldás! Az én 2,5 éves lányom is abban alszik, az 1 éves fiam is. Szerencsére jó alvók, így saját magamat szívatnám, ha takaróban altatnám őket, mert akkor óránként járkálhatnék hozzájuk. A lányomnak volt egyszer 2 hetes hálózsák-sztrájkja, járkálhattam takargatni, mindig a takaró tetején aludt... Így mindenki alszik. :-)
2014. jan. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is a hálózsákot javaslom. A 2 évesem még mindig abban alszik, és szerintem még jó ideig abban is fog. Egyáltalán nem zavarja, pedig ő is sokat "közlekedik" éjszaka. De simán tud benne forogni, sőt, fel is tud benne állni is menni is tud benne.
2014. jan. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!