Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagytátok először...

Mikor hagytátok először éjszakára másra a babát? Nem apára, hanem pl. nagyszülőre. Otthon vagy máshol? Előtte tettetek valamilyen előkészületet (pl. valamilyen fokozatosság, szoktatás)?

Figyelt kérdés
2014. jan. 27. 15:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19 hónapos, még nem, talán a nyáron.
2014. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
7 hónaposak voltak, a tesóm volt velük.
2014. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4 hónaposan 4 napra, Svédországban voltunk, nagyszülőkre. Nem volt előkészület, hiszen így is-úgy is majdnem minden nap találkoztak. Remekül elvolt a nagyikkal, amikor visszajöttünk, minden ugyanúgy ment, mint előtte (az éjjeleket ő addigra magától 3 hónapja stabilan átaludta, altatni soha nem kellett, és tápszeres volt).
2014. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
8 hónaposan, 2 éjszakára, nagyszülőnél. Semmilyen extra előkészület nem volt
2014. jan. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
9 hónaposan. Lagziban voltunk (estétől nélküle). Anyukám volt vele a mi lakásunkban, semmi előkészület, szoktatás nem kellett, anyu mindennapos vendég nálunk, imádják egymást.
2014. jan. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2 hónapos volt a fiam, amikor esküvőre mentünk (sógornőmék esküvője volt), 160 km-re. Szombat reggel mentünk, vasárnap délben itthon voltuk. Anyukám jött el hozzánk, ő volt a fiunkkal. Semmi gond nem volt, akkor már az éjszakát is átaludta. Előkészület nem volt.
2014. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Aki 1 év alatti babáját másra hagyta, azóta is rendszeresen (mondjuk pár havonta) megteszi ezt, vagy csak egy alkalom volt? Mert pár hónaposan mi is megtettük, és teljesen más volt akkor is és 1-1,5 éves kor után is.
2014. jan. 27. 15:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Nálunk nem egyszeri alkalom volt, igaz már 3 évesek az ikrek, de azóta is rengetegszer voltak tesómmal, nagyszülőkkel, barátainkkal. Simán mennek bárkivel bárhova, vagy maradnak mással. Amit nehezebben viselnek ha nincsenek együtt, olyankor visszahúzódobbak, de akkor sincs gond ha mással vannak.


Nálunk az előkészület inkább akkor volt amikor 1,5 évesen elválasztottuk őket két napra kíváncsiságból, hogy, hogy bírják egymás nélkül. Arra jobban készültünk. Emlékszem az első lépés az volt, a férjem lement a boltba az egyik lányzóval, mi meg otthon vártuk őket. Úgy terveztük, hogy max. 10 perc lesz az egész, csak közben összefutottak egy baráttal és 1,5 óra múlva jöttek.

2014. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
5. vagyok. Nekem egy éves kor alatt ez az egy éjszaka volt, de nappal már 3 hetes kora óta Anyukámmal maradt egy-két-három órára, amig én fodrászhoz, vagy vásárolni vagy dokihoz mentem. Azóta is imádnak egymással lenni, és soha nincs belőle gond, ha el kell ugranunk valahová (akár egy napra is), mert jól elvannak Anyuval, akár nálunk, akár nála. (5,5 éves lány).
2014. jan. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6. vagyok. 20 hónapos lesz a fiam, azóta nem volt olyan alkalom, hogy egész éjszakára másra ellett volna hagyni, na meg nem is alszik máshol, mint a saját ágyában. Szórakozni mentünk már el (apuék vigyáztak rá), de akkor éjszaka hazajöttünk.
2014. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!