Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy értessem meg vele, hogy...

Hogy értessem meg vele, hogy nem szabad?

Figyelt kérdés

14 hós a fiam,ÁLLANDÓAN dobálja a labdákat,és az ahhoz hasonló dolgokat.Eddig engem ez nem zavart,hiszen a labda arra van.de egy hónapja egy új baba-mama helyre járunk,és ott van egy csörgős labda,amit rázni kellene.15en vannak,de csak az én kisfiam dobálja folyton.Így próbálom leszoktatni,de nem érdekli,és csak hisztizik,ha elveszem.

Ezen kívül elkezdte ütögetni azokat a babákat,akiket nála gyengébbnek vél,meg elveszi tőlük a játékot.Az mondjuk sztem az én hibám,mert ha van egy játék a kezémben,akkor hagyom,h elvegye,mivel egyedüli gyerek úgy van vele,hogy elveheti mástól is.íDe nem tudom miT csináljak,ne adjam neki oda?

a harmadIK:kb 2 hete,ha olyanja van rámüt,nekem dob vmit.néha eléggé fáj.Mondom neki,h nem szabad,lefogom a karját,vagy úgy csinálok,mint aki sír,sőt egyszer a szemembe vágta a távirányítót,és annyira fájt,h tényleg elsírtam magam,de akkor elkezd hisztizni,és még ő van megsértődve.

Van,aki hasonló cipőben járt,és van megoldása?

nagyon jó lenne,előre is köszi


2014. jan. 27. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Hát ne is haragudj de szerintem ha egyszer kétszer az ilyen alkalomkor a seggére csapsz semmi baja nem lesz belőle, csak tanul belőle hogy mit nem szabad és mi lesz a következménye.(a pelenka felfogja az ütést)

Ez a gyermek egyántalán nem fél tőled, úgy kezel mintha nem is te lennél az anyja nem fogad szót.

Be kell fenyítened mert különben olyan kezelhetetlen lesz hogy nem bírsz majd vele.

A másik hogy az ilyen dolgokat amik ilyen fájdalmat okoznak neked akkor el kéne előle tenni ahol nem éri el.

Az én gyerekem is akarta ezt csinálni de én gyorsan le szoktattam róla, ez most nem azt jelenti hogy állandóan vertem a gyerekem de azé elő fordult ha már nem bírtam vele el szállt a kezem az ő seggére.

Amikor velem csinálta meg az én fiam első pár alkalommal akkor akkor próbáltam én is vissza dobni neki azt a dolgot amit hozzám vágott , de nem jött be, mert elsőre mellé sikerült direkt , hogy ijedjen meg, de ennek a következménye az lett hogy a gyerek játéknak fogta fel és el kezdett röhögve szaladni előlem.

Csak a seggre ütés jött be.

Egy időbe be vittem a spájzba és rá csuktam az ajtót utána amikor kiengedtem megjavult 1-2 órára, de az sem jó mert csak félt egyedül.

2014. jan. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is volt dobálós korszaka, én egyszerűen nem reagáltam rá, és abbahagyta. Ha azt látja, hogy reakciót vált ki belőled, bármilyet, nagyobb eséllyel fogja ismételni szerintem... De lehet, hogy minden baba más, ez saját tapasztalat. Bár macerásabb és időigényesebb lehet, de előbb próbálnám ezt ki, mint büntetném bárhogy.
2014. jan. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
1., te egy brutális dög vagy, nem anya!!!
2014. jan. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Háromas téged sosem bántott anyád ha rosszat csináltál?
2014. jan. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!