Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Máj és gyomor ultrahang 12...

Máj és gyomor ultrahang 12 hetes babánál?

Figyelt kérdés

Ma a doktornő közölte velünk, hogy kellenek ezek az ultrahangok,mivel nem fejlődik a baba. Az tény, hogy nagyon keveset eszik 7-8 alkalommal, de csak 500-600ml között mozognak az értékek. Tépszeres kezdetektől fogva.

Az elsőhónapban 1100grammot hízott, második hónap alatt 700-at és most csak 120grammot két hét alatt. Jelenleg 12,5 hetes. Teljesen kéttségbe vagyok esve.


2014. jan. 27. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Menjetek el, de azért szerintem nem kell kétségbe esni...
2014. jan. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenféleképpen elmegyünk,csak olyan rossz,hogy egy ilyen pici babánál ilyen van.
2014. jan. 27. 16:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én lányom 6 hetes korában tejérzékeny lett, véres hasmenése volt, és örültem volna, ha csak egy uh lesz, és nem egy branül, meg szurkálás, meg szenvedtetés két hétig. És még így is örültem, mert sokaknak ennél is rosszabb. Nem akarlak bántani, csak azt akarom mondani, hogy ez nem a világ vége azért. :) Az én lányom is egy nagyon cuki 2 éves már, ezek meg sem maradnak az emberben. :) Nyugalom, minden oké lesz, nem mellesleg szerintem a súlya sem olyan vészes, inkább a csökkenő tendencia miatt nézetik meg szerintem. :)


Sok sikert nektek és jó egészséget! :)

2014. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó. :) jó egészséget nektek :)
2014. jan. 27. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!