Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pelus kérdés. Milyet ajánlanát...

Pelus kérdés. Milyet ajánlanátok az olcsó kategóriákból?

Figyelt kérdés

Olcsó pelust keresek..de annyi féle van Berni,Pufi,Gazdaságos..és más más mintákkal,egyik vattás összeáll másik jobb minőségű..

Hallottam hogy nem mindegy a minta sem,mert más a minőség 1 azon néven belül..ez igaz??Pl gazdaságos..

Annó drága pelust használtunk de így a 3.és egyben utolsó babánál nem engedhetem meg magamnak,ill azért szeretnék mégis a lehetőségekhez képest jó minőséget venni..Mit ajánlotok?Kinek mi jött be??Miket próbáltatok?milyet ne vegyek?

Köszi


2014. jan. 27. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
A Privátos nekem bejött. Sokat bír, és nem is vastag. Nem szokott átázni.
2014. jan. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mi a Tescoban vettünk a sima Tesco márkájú pelust

[link]

ezt a fajtát.Nekünk nagyon bevált.

2014. jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire olcsóra gondolsz, de mi Aldis és Pennys pelenkát használunk,és tökéletes minőségűek. Biztos van még ezeknél olcsóbb, de azért ez tényleg minőségi szerintem.
2014. jan. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a pennysre esküszöm, a dada márkától és többitől kipattogott a fiam, ettől nem. Most is ezt fogjuk használni :)
2014. jan. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Auchanos,Aldis nekünk nagyon bevált.
2014. jan. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tescosat használtunk mi is, mert koraszülött babámra csak azt kaptam akkor. Nagyon kellemesen csalódtam benne, tök jó volt.
2014. jan. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az Aldis nagyon jó volt, de sokan írják hogy megváltozott. Mi már régóta nem használjuk.
2014. jan. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mi is azt használjuk amit a 2-es be linkelt hát meg voltam lepődve nagyon jó nem gondoltam volna :) és sokszor le van árazva és ami még jó hogy szokott ezen az oldalon kupon is lenni hozzá és ha akcióban van akkor is fel lehet használni a kupont :) [link]
2014. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az Aldis jó, csak kinőtte a fiam. Dm-es van jelenleg.
2014. jan. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!