Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos csecsemőm a jobb...

8 hónapos csecsemőm a jobb kezével csuklóból folyamatosan köröz. Ezt 1.5 hónapja teszi.2 hét múlva megyünk orvoshoz. Valakinek volt már ilyen tapasztalata a babájával? Nektek mit mondtak, mi ez?

Figyelt kérdés
2014. jan. 28. 16:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én lánykám a lábfejeit csavargatta így, szerintem ezzel nincsen semmi baj, édes volt. Dokihoz konkrétan ezzel nem vittem, de láthatta doki, védőnő is, nem mondtak rá semmit. Amikor elkezdett mászni egyre kevésbé csinálta, mikor megtanult járni teljesen el is hagyta...

Szerintem ez semmi különöset nem jelent, szórakoztatja magát :)

2014. jan. 28. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fiam is kb. 7 hónaposan csinált ilyen körző mozdulatokat a csuklójával, ez egy normális mozgásfejlődési szakasz. Viszont ő mindkét kezével csinálta.
2014. jan. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 6 hónapos kora óta csinálja, most 7 hónapos, ritkábban, de még mindig szokta. Szerintem csak tetszik neki, hogy tudja mozgatni.
2014. jan. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,h írtatok,kicsit megnyugodtam.
2014. jan. 29. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!