Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek hasfájós volt a babája,...

Akinek hasfájós volt a babája, nálatok mikor múlt el?

Figyelt kérdés
Milyen idős volt és mi segített? Vagy csak kinőtte? Anyatejes babára gondolok.
2014. jan. 28. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi mindent kipróbáltunk. Cseppek, vizek , masszírozás.De semmi nem használt. Kb 4 hónaposan egyszer csak elmúlt nála.
2014. jan. 28. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nagyon hasfájós volt. Már nem mertem semmit enni. 4 hónaposan már enyhült (aludtunk is néha) addig minden éjjel felválta mászkáltunk a lakásban, teljesen 6 hónaposan lett vége. 4 és 6 hónap között csak akkor fájt már neki, ha nem tetszett amit aznap ettem.
2014. jan. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is 4hónapos kor után kezdett múlni,próbáltunk mi is sok mindent,de nem igazán használtak sajnos.
2014. jan. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3 hónapos korukban múlt el. Az Infacol segített.
2014. jan. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Majdnem 8 hónapos koráig tartott,de a kisfiam még a mai napig érzékeny bizonyos ételekre:(
2014. jan. 28. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
3 hetes koratol kb 11 hetes koraig tarott. Nekunk az infacol nem valt be. Gripe watert hasznaltunk es hasznalunk meg ma is... mert bar elmult de ma mar az a gondunk, hogy nrm minden nap van szeklete es kuszkodik neha. En krumplin, csirken es rizsen eltem... elek! :/
2014. jan. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4 és fél hónapos volt, mire elmúlt. Mi Espumisan cseppet használtunk és masszíroztunk. De igazából az idő, az ami segített, persze utána kezdődött a fogzás.... most 10 és fél hós.
2014. jan. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!