Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire gyakori, hogy 16...

Mennyire gyakori, hogy 16 hónaposan már így beszél egy gyerek?

Figyelt kérdés

Ez a kislány egy géniusz,vagy nem értem :)

[link]


2014. jan. 28. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Igaz a 3 percet néztem meg a videóból, de szerintem ebben semmi különös sincs. Egy másfél éves gyerektől ez nem kimagasló teljesítmény.
2014. jan. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem. Kislányom bőven tudott ennyit, talán többet is. 22 hónapos korából írtam fel olyan aranyköpéseket, amikben már teljesen kifinomultan, szépen ragozva egész mondatokban beszél. Pl: Mit vacsiztál kislányom? Á, semmit, csak ittam egy sört. Persze még elég pöszén, de mondta.
2014. jan. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi különleges nincs ebben, csak szavakat mond a videón, mondatokat még nem is alkot. Láttam már jópár másfél éves gyereket, fiút is, lányt is, akik folyékonyan beszéltek, hatalmas szókinccsel, sőt verseket, mondókákat, énekeket is kívülről elmondtak. De ki kell hogy ábrándítsalak, nem lett egyikük sem géniusz, később ugyanolyan szinten voltak, mint a kortársaik.
2014. jan. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos,de en is ismerek olyan gyerekeket,akik nagyon koran kezdtek beszelni.Baratnom kislanya 8 honaposan kezdett szavakat mondogatni,1 evesen mar en is tisztan ertettem mit mond.

A jatszon is talalkoztunk egy 14 honapos kislannyal,aki tomondatokat,szokapcsolatokat hasznalt.Amikor megkerdeztem a korat alig akartam elhinni a valaszt:)

2014. jan. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Most nem azért de ez már ennyi idősen alap nem?Nekem mind a két gyerekem 9-10 hósan már mondott szavakat, másfél évesen már rövidke mondókát, számokat, színeket, énekeket.Tisztán, érthetően, mondatokban lehetett velük beszélgetni. Nekem inkább az a furcsa, hogy ha valaki mondjuk másfél-két évesen csak hüppög, meg gőgicsél.
2014. jan. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Én kisfiam is most lesz 16 hónapos.Bàrmilyen szót mondunk elôtte, elismétli.Nagyon sok mindent felismer, tudja h mi micsoda meg h mi mire való.Pl ha elkezd kakilni akkor mondja h kakàs popó.Mondja h kabàt, ciôSzerintem nem egy nagy dolog én nem vàgok fel vele.3-4 évesen úgyis utòlérik egymàst.Persze azért büszke vagyok rà. :)
2014. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Javìtanék* Mondja h kabàt, cipô, odahozza és mondja h tàttà.* elôzô voltam
2014. jan. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!