Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Találtam egy puklit 17 hónapos...

Találtam egy puklit 17 hónaposom fején. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Eddig nem tűnt fel, most beütötte a fejét, és akkor vettem észre, hogy a homlokvonalára merőlegesen egy kb. 3 centis vonalban kicsit kiáll valami (nem látható, csak a kezemmel érzem) nem érzékeny neki, és nem is tudom, hogy mikor került oda. Nincs elszíneződve a bőr, tapintásra olyan mintha csont lenne.

Én vagyok ennyire bamba és eddig is ilyen volt? Magyarul ilyen formája van egy gyerek koponyájának ha tüzetesebben megvizsgáljuk, vagy beüthette? De akkor miért nem húzódott vissza? Bocs hogy ilyen érthetetlen vagyok, de remélem azért nagyjából értitek mit szeretnék tudni.


2014. jan. 28. 21:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Barmelyik lehet. Ha az utestol van, akkor szerculhet a csonthartya alatt egy kis folyadek, es meg honapokig erezheted.
2014. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szervulhet, bocsi.
2014. jan. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!