Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert nem eszik a 4hos babam?

Miert nem eszik a 4hos babam?

Figyelt kérdés
Tapszer kap ket hete meg siman megevett 200ml most meg alig eszik 60ml alkalmankent.Nem sir ,vidam nem faj semmi neki ezert nem ertem.Probaltam valtani tapszert de egyik sem jon be neki.Valakinek otlet vagy volt hasonlo?Elkezdett ujra ennia baba vagy hozza kellett taplalni?

2014. jan. 29. 11:16
 1/2 anonim ***** válasza:
ha szépen növekszik a súlya akkor ne aggódj. vannak idő szakok mikor alig esznek van mikor meg többet. én is ebben a helyzetben vagyok csak 9hos babával. főleg ha jó kedvű :) tudja ő hogy mennyit kér
2014. jan. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben vagyok2,5 hós babámmal. Doktornő meg is jegyezte, hogy nem hízott és mondtam neki, hogy nem akar enni. Ugyan azt a tápszert kapja születése óta (nem akart szopizni) és lassan 2 hete nem eszik meg csak 60-70-80 ml-t, nagyon kevés alkalom van olyan hogy 110ml.t megeszik. Aggódom is e miatt, de a doktornője elküldött inket egy gyomor ultrahangra, szombaton megyünk. Remélem nem lesz semmi komoly és csak egy ilyen időszakja van. Lehet a fogacskája, mert állandóan a keze a szájában és néha a cumit is mintha rágni akarná. Megjegyzem, valami fehér pötty is van az ínyén.

2,5 hós baba anyukája.

2014. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!