Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nátha kezdődik. Nem akar...

Nátha kezdődik. Nem akar inni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

21hós elkezdett folyni az orra kicsit köhécsel.nem nagyon akar enni de inni sem.főztem neki hagymateát kicsi mézzel de egyszerüen nem akarja meginni.egy két korty vizet hajlandó csak inni.ha nem muszáj nem vinném orvoshoz csak ha tényleg orvosság kell neki.nem akarom antibiotikummal tömni.

ötletek?


2014. jan. 29. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálkozom, hogy a tea nem kell neki.

Vegyél neki gyümölcsleveket, kubut, szívószálas innivalót, szörpöt, bármit, ami felkeltheti az érdeklődését. Jelen pillanatban fontosabb, hogy sokat igyon, mint az "elv", hogy csakis víz, mert tönkre mennek a fogai.

SZerintem.

2014. jan. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hagymatea mézzel???huh én sem innám:) bocsi...

előzőnek igaza van,én is ilyenkor szörpöt adok,rendes teát,gyümilevet.

Amúgy adhatsz neki béres cseppet c vitaminnal,ezt is teába(normális gyümölcstea pici cukorral:)nekünk ez mindig megfogja a náthát.

Viszont ha tényleg semmit nem hajlandó inni enni,és a közérzete sem jó,akkor én elvinném dokihoz,mert lehet be van gyulladva a torka!

Nekem mindig ez a döntő,mikor gondolkozom,hogy vigyem-e orvoshoz a gyereket,hogy alapjában milyen a közérzete.

2014. jan. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Jó a közérzete.én is csodálkozom!játszik ,botorkál nem bágyadt!

A vizet issza csak a mindennapokban!jobban szereti mint az édeset.ezért bosszantott hogy még ez sem megy nagyon.de mikor felkelt kb 1 dl megivott.próbálkozom!

A c-vitaminon és bérescseppen kívül adnátok még valamit?

nem tudom hogy erősödni fog e a köhögése éjjelre.most csak ilyen ingerköhögése van

2014. jan. 29. 15:47
 4/4 anonim ***** válasza:
cebion csepp, beres csepp fontos, en estre nem adok kohogos gyogysert, mert akkor tuti nem alszotok ejszaka
2014. jan. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!