Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám estére nagyon fáradt,...

Babám estére nagyon fáradt, mert délután keveset alszik, délelőtt többet. Mit tegyek, hogy ne legyen túl álmos, hogy könnyen elaludjon, és ne ébredjen meg pár óra múlva?

Figyelt kérdés
Mert ilyenkor este tíz után megébred és volt már amikor éjjel 2-ig fent volt.De utána magától visszaaludt.12 hónapos.
2009. dec. 5. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem próbáltad a napi egy alvást?
2009. dec. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De igen csak akkor estére nagyon fáradt,hamar elalszik és 2-3 órai alvás után ébred.Utána késő éjjelig ébren van de visszaalszik egyedül...
2009. dec. 8. 20:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a délelőtti alvást egy kicsit elhúzni. Menjetek sétálni vagy valamivel kösd le a figyelmét. Az én kicsim (13 hónapos) 8 körül kel, majd újabban 12-13 óra körül alszik 1-1,5 órát és 8-kor leteszem aludni. Délután nem nagyon igényli az alvást, ha mégis, akkor fél-1 óra max és akkor 9 körül megy az ágyba. És ha felkel este 10 körül, akkor bemész hozzá? Vagy egyedül játszadozik?
2009. dec. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiam is 13 hós, én azt csinálom, hogy délelőtt is sétálunk úgy 30-45 percet, és ugy ebédel, majd 12-13 óra között alszik, attól függően, hogy 7- kor vagy 8- kor kelt. Igy nem mozog egyfolytában és kevésbé fárad el. Délután ha felkel, uzsi után ujabb 30-45 perc séta, igy ki kell birni estig. Ha reggel 7- kor kel, akkor tuti alszik egyet ötkor, ha kiviszem, de 45 percnél nem nagyon hagyom aludni, mert akkor este 10- ig pörög. Szóval felkeltem.
2009. dec. 8. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az 13 hós lányom már 9 hós kora óta egyszer alszik (ő alakította így), de sokkal jobb így. 8 fele kel, 4-5 órát van fönn egyhuzamban és 1,5-3 órát alszik. Vagyis ha délben elalszik 2 körül kel. Onnan simán nyomja 8-9-ig, aztán alszik reggelig.
2009. dec. 9. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Mi egy szobában alszunk,így mellettem van a kiságya.Délelőtt muszáj aludnia mert nagyon ritka amikor nem alszik csak ebéd után,de volt olyan is,hogy ebéd közben bealudt. :))) Ha meg kimegyek sétálni Vele akkor is elalszik hiába próbálom fent tartani,nem megy,és nem is erőltetem.Ha aludni akar,ám legyen.De pár napja,2x alszik,délelőtt is többet,és délután max. másfél órát.Így estéig simán kibírja,és utána hamar elalszik reggelig.Igaz pár napja nagyon piros a kis arca,valószínű jönnek a többi fogacskák.Lehet ezért is ébredt fel.

Köszönöm a válaszokat!

2009. dec. 9. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!