Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van akinél nehezen fogadta el...

Van akinél nehezen fogadta el a gyerek a rendes főtt ételt?

Figyelt kérdés
14 hónapos kisfiammal amúgy is nagyon lassan haladtunk a hozzátáplálással, nem igazán akarta elhagyni a cicit és enni a darabosat. Most már csak az a gondom, hogy még mindig külön csinálom neki az ételt mert nem hajlandó enni abból amit magunknak csinálok. Direkt kevesebb fűszerrel, inkább sótlanabbul is főzök de még a húsleves sem kell neki pedig már rengetegszer próbáltam. Üveges babakajával is próbálkoztam amiben már van fűszer hátha az jobban bejön átmenetinek de az sem kell. Mennyi ideig tarthat ez? Tudom, hogy erőltetni nem lehet semmit de esetleg van valakinek valami tanács vagy tapasztalat?
2014. jan. 31. 07:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy kitartás, próbálkozz, persze ne erőltesd túlzottan, és előbb-utóbb el fogja fogadni. Rakj ki elé kis katonákat az asztalra, hadd csipegesse fel ő. Azt nagyon szokták szeretni.
2014. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! A katonázgatást még csináltuk, megpróbálom hátha úgy menni fog. Köszönöm :-)
2014. febr. 2. 08:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!