Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok babátoknak ha náthás?

Mit adtok babátoknak ha náthás?

Figyelt kérdés

Voltunk orvosnál de az orrsprayn kivül semmit nem ajánlott. Szoktatok ilyenkor vitamint adni? Vagy valamilyen gyógyszert amitől jobban gyógyul? Nem akarom gyógyszerrel tömni, bármi érdekel. Teák, homeós bogyók stb.

10 hónapos a kisfiam


2014. jan. 31. 10:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Cebion cseppet (C-vitamin) szoktam, ha csak az orra folyik és nem köhög, szerintem másra nincs szükség. Ha köhög is, adhatsz Sinupret cseppet, az gyógynövényes készítmény (köptető és gyulladásgátló). Hársfateát is lehet adni köhögésre.
2014. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Aerius szirup hogy ne legyen taknyos, kapjon levegőt + Nasivin orrspray, a doki azt mondta naponta 10x is fújhatom.

Cebion C vitamin. Nurofen 3x naponta, ha fáj a torka, akkor is ha nem lázas, mert gyulladascsökkentő is.

Ezeket írta fel egy cetliket a fiamnak, recept nélkül kapni őket.

2014. jan. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az Aerius vényköteles
2014. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Éjszakára Baby luuf, hogy kapjon levegőt, + C-vitamint szoktam én is adni. Sok-sok orrszívás, hogy ne folyjon le a takony és kezdjen köhögni, minden orrszi előtt tengervizes orrspray-vel befújás, Nasivint mi csak alváshoz szoktuk használni.


Sokat segíthet a hagyma illóolaja, éjszakára tegyél egy ketté-négybevágott vöröshagymát az ágy közelébe. Jó büdi, de nagyon hasznos :)

2014. jan. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ketteske ***** válasza:

Én csipkebogyó teát szoktam adni.

Apósom gyerekorvos, ő mindig azt mondja, hogy a beteg gyerek gyógyszerekkel egy hét alatt gyógyul meg, gyógyszer nélkül meg hét nap alatt. :)

2014. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!