Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemények babaúszásról?

Vélemények babaúszásról?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 19:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi tegnap voltunk először. Nagyon élvezte. 3,5 hónapos. Megmozgatja az ízületeit. Meg a szülőnek is kikapcsolódás.

A lányom annyira elfáradt,hogy már a medencében elaludt. :) aranyos volt nagyon.

2014. febr. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Szia,

Én egészségügyben dolgozom, és nagyon javaslom a babaúszást. Sőt mondani is szoktam a szülőknek hogy ha erről van szó.

DE

Kisfiú esetében azt mondom hogy vigyed, de ha kislány akkor ne, a kislányok hamarabb elkapnak mindent sajnos.

Kezeltem már nemi betegséggel 3 éves kislányt aki fél évig járt babaúszásra utána került hozzám.Sajnos sokszor látom hogy az idős Mamák, Papák illetve felnőtt férfiak, nők *tisztelet a kivételnek* szauna után ott vannak bent a gyerekmedencében és hiába szólnak rájuk.

2014. febr. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

jobb helyeken a babaúszást csakis olyan medencében tartják ahol szottyadt papák-mamák nem mehetnek be,de nem csak ők hanem senki csak a ababák és anyukáik!

legalábbis nállunk így van és egy kis porfészekről beszélünk nem nagy város....

2014. febr. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is ez miatt nem vittem a kislányomat, mert mondták hogy ők hamarabb elkapják, de nem bántam meg.

Amikor elsős lett akkor szeptemberben beírattam úszni.. ma már 10 éves és egyesületben úszik, imád úszni, és remek helyezéseket érünk el.

2014. febr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak olyan helyre vidd, ahol erre a célra használják a medencét, ne sport uszodába. Mi egy 4*-os hotel wellness részlegébe járunk, viszonylag pici a medence 32-33 fokos és nem klórral tisztítják a vizet, hanem spec szűrővel. Egyszerre 5-6 szülő van bent a gyerkőccel, oda nem jár szinte senki. A klóros víz asztmára hajlamosít. 7 hónaposan kezdtük, most 19, eddig csak 3x volt náthás, antibiotikum nélkül megúsztuk, semmi baja nincs az uszitól.
2014. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

4 hónapos kislányom van, mi ma voltunk elsőnek úszni! Nagyon nagyon élvezte, nem sírt, mosolygott. Igazából én is a klór miatt aggódok... Állítólag a camponánál (Budapest) jobb a víz, bababarát.

Remélem nem kap el semmit se. Itt is azért van vasárnap az úszás, mert akkor cserélik ki a vizet a medencében:-)

Nekem tetszett, csak a fertőzések miatt aggódok kicsit

2014. febr. 2. 22:32
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 8 hónapja járunk, a lányom 3 hónapos korában kezdtük. Eddig kétszer volt beteg, de egyiknek sem volt az úszáshoz koze. A baba imádja, főleg a merulos feladatokat. Szóval sutem ha olyan helyre viszed, nincs miért. aggódni.
2014. febr. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mi több mint egy éve járunk. Imádjuk. Jó a társaság és nagyon szereti a lányom. 5 hónapos volt, mikor elkezdtük.

Mi klórmentesbe járunk, nekem ez szempont volt és nem csak az ekcéma miatt.


Kimondottan baba uszi, senki más nem megy a vízbe.

2014. febr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!