Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az agyrazkodasnak milyen...

Az agyrazkodasnak milyen tunetei vannak?

Figyelt kérdés
Remelhetoleg nem erint a dolog, de erdekelne, mivel a lanyom beutotte a fejet. Most lesz meg csak 6 honapos. Akkor felsirt, de hamar megnyugtattam. Olvastam h a jele a nagyon eros siras, amit nem akar abbahagyni. Nos ugye az eset utan hamar abbahagyta, kb. fel percig ha sirt (du. fel 1-kor). Viszont este nagyon rajott a siras, hupogott is annyira sirt (este fel 7). Ha agyrazkodasa lenne az meddig jelentkezik? Egyszerre eszrevenni vagy akar kesobb is lehet tunete? Mint pl. este a siras. Semmi mast nem vettem eszre, nem hanyt, pupillai is normalisak vtak.
2014. febr. 2. 22:16
 1/4 gelazso ***** válasza:
hányinger, szédülés
2014. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az agyrázkódás figyelmeztető tünetei: Eszméletvesztés A sérült képtelen visszaemlékezni arra, mi történt a baleset után Zavart viselkedés, esetleg ugyanannak a kérdésnek folyamatos ismételgetése, koncentráció hiánya Fülcsengés, látászavar, szédülés A sérült nem képes felállni, járni. Koordinációs- és egyensúlyproblémái vannak Hányinger, fejfájás Aluszékonyság


Részletek: [link]

2014. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ütéskor nem sír fel azonnal, hányinger, hányás, zavart viselkedés, aluszékonyság - ezek a legjellemzőbb tünetek.
2014. febr. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom! Akkor talan megnyugodhatok, mert ezeket nem eszleltem nala. Kicsit bagyadtabb volt az eset utan, de semmi mas.

Kedves 2-es! A babam 6 honapos ezert azokat nem tudnam megallapitani, mert nem tudna valaszolni es jarni sem tud meg. De azert koszonom!


Az aluszekonysag azt jelenti h allandoan aludna?

2014. febr. 3. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!