Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Várandósan is cipelitek a...

Várandósan is cipelitek a babakocsit az emeletre? Vagy hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
7 hetes kismama vagyok 1 emeleten lakunk eddig felcipeltem a babakocsit, igaz nem könnyű de nincs segítségem. Félek nehogy baj legyen az emelgetéstől. Kislányom 15 hónapos, de még az utcán nem sétál.
2014. febr. 3. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Én cipeltem, és ezért be is véreztem. Utána hetekig csak feküdnöm kellett. Szerintem ne emelgesd, inkább húzd fel fokról fokra.
2014. febr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Babakocsit nem cipeltem de a két éves fiamat emelgettem végig, nem volt belőle gond!
2014. febr. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sokszor cipeltem. (19 hónap korkülönbség van a gyermekeim között, a "nagy" 16 hónaposan kezdett járni). Semmi gond nem volt!
2014. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld felhúzni magad után fokról fokra, ne úgy hogy felkapod és viszed hanem zötyögtesd a lépcsőfokokon.

Én is emelgetem 2 évesemet terhesen, de azért nem túl sokszor, de ha pl. megyünk bevásárolni akkor fel kell emelnem az autós üléshez vagy a bevásárlókocsiba berakni meg kiszedni.

2014. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Szia! Én is 7 hetes terhes vagyok és van egy 13 hónapos kislányom...mia másodikon lakunk és én is emelem még a babakocsit...amíg a pocakom engedi és nem görcsölök muszáj vagyok megoldani a sétákat. Viszont ki fogom próbálni, hogy nem emelem hanem ahogy itt írták a többiek lépcsőnként fogom leengedni a babakocsit...hátha menni fog így is :) Jó egészséget Nektek!
2014. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia! én megpróbáltam amit itt írtak de nekem nem ment egyszerűbb cipelni. Bár nem egy könnyű kocsink van (cam combi baby), de majd jön a jó idő és akkor elő tudjuk venni a kisebb kocsinkat, vagy a triciklit. Kitartást neked is, és jó egészséget!
2014. febr. 12. 15:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Vedd elő a könnyebb kocsit, ne cipeld a nagyot, nehogy bajod legyen.

Nem fog megfázni a gyereked, ne izgulj. Öltöztesd fel, ő már nagy, nem kell neki a nagy bebélelt babakocsi.

Gondolom nincs lent tárolóhelyiség?

Vagy nem parkol lent a kocsitok, hogy benne lehessen hagyni a babakocsit?

2014. febr. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi 7 hónapos kortól már a kicsi, esernyőre összecsukható kocsit használtuk. Ahhoz is volt lábzsák, + raktam bele plédet, így nem fázott meg. ez csak 5-6 kg, felesleges nektek is már a nagy kocsi.

Az is jó, ha lent parkol a kocsitok és abban tartod a babakocsit. Mi családi házban lakunk de a mi babakocsink is kint van mindig az autóban.

2014. febr. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy a sportkocsit kipróbáltuk és kicsúszik belőle overálba.Tescos hauck babakocsi, elég gagyi. Nem félek attól hogy megfázik, de látszik hogy nem kényelmes neki.
2014. febr. 14. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!