Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik szert ajánljátok...

Melyik szert ajánljátok hasfájásra?

Figyelt kérdés

Nektek mi vált be leginkább?Espumisan és infacol nem érdekel,azokat ismerem és tudom ,hogy nem jók.De már van ezen kívül sokféle és kíváncsi lennék tapasztalatokra,árakra.

Még pocakban a bébi,de szeretnék venni vmi,h legyen itthon ha szükség lesz rá.

Azt isírjátok meg melyiket mikortól lehet hsználni?


2014. febr. 3. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Espumisan csepp bevált, infacol nem. Olyan túl sok variáció nincs is. Édeskömény tea, de ezt egy 1-2 hetes csecsemővel nem itatnék és nem is itattam, csak 3-4 hósan. Biogaia csepp, amiről én vélekedem úgy, hogy semmit nem ér.
2014. febr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mi végigpróbáltunk mindent: biogaia, colief, infacol, espumisan, gripe water...

sajnos egyik sem jött be, de lassan 3 hónapos a fiam, és úgy néz ki, egyre ritkábban fáj neki (mondjuk, nála nagyon-nagyon durván jött elő)


szóval nálunk inkább az idő, és néha a meggymagpárna.

2014. febr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk csak az édeskömény tea vált be.
2014. febr. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A kömény kipróbálásán én is gondolkodtam, de jobban utána olvastam, és van akinél pont az ellenkező hatást váltja ki, így hanyagoltam. Aztán kipróbáltuk a sab simplex nevű cseppet és bevált, azóta se híre, se hamva a pocakfájásnak. Azóta a barátnőmnek is ajánlottam, ő is adta a kisfiának és neki is bevált, pedig előtte már 4-5 cseppet is kipróbált, semmi sem hatott, de ez már az első alkalomal bevált. Újszülött kortól ajánlották nekünk.

Sok sikert, remélem használ, ha kipróbálod.

2014. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!