Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 3.5 honapos 6300g os...

Egy 3.5 honapos 6300g os babanak hany ml anyatejet kell meginni egyszerre? Este lefekves elott tobbet mint napkozben?

Figyelt kérdés

#3.5 honapos
2014. febr. 4. 04:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nappal nekem 3 hónaposan 150 et szopizott 3 óránként,dee biztosan kevés volt,mert este tápszerrel pótoltam és igy ráivott még 70 et.Igy nem sírt 2 óránként hanem elaludt este 8 kor és hajnali 3 kor kért legközelebb.
2014. febr. 4. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annyit, amennyit kér. Nem feltétlenül kell többet este, sok anyának este kevesebb teje van, a gyerek mégis alszik éjjel.
2014. febr. 4. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A tej összetétele a nap folyamán változik, estére általában zsírosabb. Az, hogy mennyit szopizik a baba, az nem mérvadó.
2014. febr. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Csak kivamcsi voltam mert ahogy szoptatok soha nem tudom,hogy mennyit eszik a babam.Egyik map fejtem le tejet es este lefekves elott ubegbol adtam neki.Meglepetesemre este 8 kor megivott 150 ml elaludt es 9:30 kor ujra kerte a kajat es megint megivott 150l.En soknak talaltam.Szerimtetek nem sok?

2014. febr. 4. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!