Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős kortól vihetem be...

Mennyi idős kortól vihetem be a babámat a szaunába magammal?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 07:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem babát semmiképen sem lehet bevinni mert nagyon hamar kiszárad. Nyáron is sokszor még 3-4 évesnél is probléma hogy nem iszik eleget és könnyen kiszárad. Mi ahova járunk szaunába oda ki van írva hogy 14 év alatt nem használható.
2014. febr. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


1 voltam.

2014. febr. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nalunk 14 ev alatti csak felnott kiserovel hasznalhatta! Nem engedhettem be gyereket egyedul!
2014. febr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy baba, vagy egy kisgyerek, meg is halna a szaunában
2014. febr. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Eddig amerre csak jártunk, az összes wellness helyen és uszodában ki volt írva, hogy 10-14 év alatt nem mehet be - bár gondolom, ebben benne van, hogy zavarja a felnőtteket.

Babát mondjuk semmiképp nem mernék bevinni - hőguta veszélye miatt - csak mert én szaunáznék és nincs kire hagyni... De egy otthoni szauna vagy gyermekbarát szálloda esetében lehet, hogy egy "lightos", kevésbé forró és jóval rövidebb ideig tartó változat 3-4 éves kortól már akár kedvező hatású is lehet.

google:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. febr. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hozzászólásaitokat!

Még csak 3 hónapos a kicsim, de van itthon szaunánk, és mamáéknál infra szauna is.

Sajnos nem találok semmi konkrét adatot, hogy mikortól lehet kezdeni, ezért is kérdeztem itt.

Persze csak kevés időre gondoltam én is, és nem olyan melegre, mint amilyenben általában mi vagyunk :)

Az infraszaunára meg azért gondoltam, mert a koraszülötteket is az inkubátorban elvileg infralámpázzák.

2014. febr. 4. 08:57
 7/8 Liro1 válasza:
tönkre teszed a gyereked! hol van szerinted neki olyan érrendszere? szívét is tönkre teszed , a kiszáradásról nem is beszélve! felnőtteknek is meg van határozva hogy milyen egészségügyi okokkal nem lehet használni! alapjáraton nem lehet gyereket vinni szaunába! bírj már ki annyi időt hogy valakire rá lehessen bízni ha neked ez a fontos! ha ezt hallaná orvos stb. hülyét kapna! jesszus -.-"
2014. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Liro1 válasza:
ja és az infralámpa nem ugyan az mint az infra szauna!
2014. febr. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!