Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nagyon korán kezdődi...

Másnak is nagyon korán kezdődik a nap?

Figyelt kérdés
olyan korán ébred a 6hónapos kislányom-és nem tudom visszaaltatni.igy meg borul az egsz nap..beáll ez majd?
2014. febr. 4. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor ébred? Mikor fekszik?

Nekem 20 hónapos a fiam, de sosem kelt korán. Most háromnegyed 8-kor kel, én pedig 6-kor.

2014. febr. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is korán kelő volt, fél 6-kor kelt kb egy éves koráig. Aztán fokozatosan kezdett kitolódni, most 19 hónapos és kb 2 hónapja fél 9-9-ig alszik. Szerintem előbb utóbb (remelem előbb) beáll ez nálatok is.
2014. febr. 4. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém fél hatkor, hatkor kel. Már 14 hónapos, szerintem ilyen a biológiai órája én is ilyen korán kelő, korán fekvő vagyok.
2014. febr. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Tica0121 ***** válasza:
Az én kicsim 8-kor fekszik (altatom, mer már féradt) és fél 5-kor kel.Majd 6 körül visszaalszik kb 8-ig. Próbáltam, hogy később fektetem le, de akkor már rettenetesen nyűgös, enni sem akar és ugyanúgy fél5-kor fel, csak anny a külömbség, hogy akkor is nyűgös, sírdogál... Gondolom majd változni fog ez is. 6 hónapos a kicsim. Kb 4 hónapos koráig 9-kor fektettem és 8-ig aludt. (leszámítva az éjszakai evés-ivásokat)
2014. febr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
6hónapos-8körül alszik el.sajna kel éjszaka 2szer-és eszik is,de ma is kelt fél7kor,hiába evett 4körül
2014. febr. 4. 10:41
 6/6 anonim ***** válasza:

az nem is olyan korán:)

Első fiam ilyen idősen 8 körül aludt el este, éjjel kb 2x fent volt,aztán 5kor kelt:)Nagyon örültem,ha 6ig aludt és ez eltartott jó sokáig,mert mikor más gyerek már csak 1x aludt,ő még mindig 2x,mert nem bírt fent lenni.

Most 3 éves,átlagban 7kor kel(ritkán alszik 8ig),de a fél 7 is előfordul főleg nyáron,mikor hamarabb világos van.Meg vagyok róla győződve,hogy ez habitus,genetika kérdése...párom ilyen,hogy kidobja az ágy,én persze aludnék,meg 2.fiam is tud reggel "lustálkodni",aludni, de neki valahogy nem megy...

szóval lehet beáll,lehet nem,én már a 7 órai kelésnek is nagyon nagyon örülök:)

Ja és hozzáteszem most már később alszik el,9 körül,neki kevesebb az alvásigénye.

2014. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!