Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melege lehet a 4 hónapos...

Melege lehet a 4 hónapos fiamnak a 21 fokos lakásban egy rövidujjú bodyban és egy hosszúujjú rugdalózóban?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem lehet vele bírni. Állandóan le kell vetkőztetni, különben nyűglődik, minden baja van. Amint kipatentolom a rugdalózóját és kiveszem a lábát jobb kedve lesz. Gondoltunk rá, hogy esetleg az anyaggal van a baj, de próbáltunk plüsst, pamutot, frottírt, illetve próbálkoztunk nadrág kis felső kombinációval is, de azok is mind lekerültek. A lába nyirkos, izzadt, innen gondoljuk, hogy melege lehet. De ezt egyszerűen nem akarjuk elhinni, hiszen ő még egy kis baba, nem lehetne melege, mert nincs a lakásban sem meleg. Mondjuk én is ilyen vagyok, rövid nadrágban és rövid ujjúban vagyok itt bent, míg a férjem hosszúujjúban, nadrágban, és a vendégek sem nagyon szoktak neki vetkőzni. Lehet, hogy örökölte tőlem a fiam, hogy mindig melegem van? (Télen sem hordok kabátot, ahogyan édesapám sem, én tőle örököltem.)
2014. febr. 4. 09:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk ugyanez volt mindkét gyereknél. 4év van köztük, és Mindkettő ugyanazt csinálta már 1-2 hónaposan tiszta víz volt a hajuk, gyöngyözött az orruk a 22 fokos lakásban. Nálunk 19-20 fok van, és azóta nincs ilyen gondunk. A kicsinek (most 5 hós) még az ekcéma is lement az arcáról, melegben kipattogzik az arca. Én is ilyen vagyok egyébként mint a gyerekeim, nem jól bírom a meleget, a férjem viszont fagyos.

Hiába kicsi még a baba, már megvan neki ez a saját hőszabályozás, és neki elég a 20 fok is.

2014. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tarkóját kell nézni. Ha meleg nyirkos, akkor melege van
2014. febr. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!